SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 205 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2260
Pro nutrition póki co cały czas pewniak, nie widziałem jeszcze opinii żeby ktoś narzekał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9543
thugnwk
Wrzuć całe na raz. Ja daje przed spaniem. Rano też będzie ok. Po to okres 24h żeby brać dawkę w całości. Co do firm to ja mam swoje sprawdzone. A z tych co Ty masz to pewnie PRO pewniak,boom? Sprawdź może będzie boom albo bombowe rozczarowanie ;)

Ok ,dzięki zobaczymy jak będzie z tym boom oby nie było tego drugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9543
Biostomek12345
Pro nutrition póki co cały czas pewniak, nie widziałem jeszcze opinii żeby ktoś narzekał

Dlatego najpierw zużyje boom ,żeby nie było rozczarowania na końcu ,że nie działa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Jak jest dobre MK to szybko będziesz wiedział czy masz dobry środek czy nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28707
thugnwk
Wrzuć całe na raz. Ja daje przed spaniem. Rano też będzie ok. Po to okres 24h żeby brać dawkę w całości. Co do firm to ja mam swoje sprawdzone. A z tych co Ty masz to pewnie PRO pewniak,boom? Sprawdź może będzie boom albo bombowe rozczarowanie ;)

Możesz podać źródło skąd 24 h Ci się wzięło, bo ostatnio różne opinie słyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9543
Panowie ,
Mówimy o Mk czy Rad-140?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28707
Rad-140z tego co rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3973
Wpisz w google "okres półtrwania mk/rad-140" wyskoczy kilka wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28707
Ta w internecie to sobie mogę napisać, że jestem 9x mr O. Chodzi mi o jakieś fakty, które są poparte czymś więcej niż tylko słowami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9543
Tak , mi chodzi o Rad .Helionus to ile w końcu ma Rad okres półtrwania ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium