SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2944840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 2084
Polecane laby (z poprzednich stron tego wątku):

Andro, IONS, Panax, Monster, Smart Brothers, momo, Ripp'd.

Osobiście polecam Androchem.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 dni Przeczytanych tematów 22
Jade od 2 tygodni na tej z biowell labs, jeszcze za wcześnie żebym ocenił jak działa na robienie masy, ale nie mogę się doszukac jakichs opinii biowell labs więc zastanawiam się czy przerzucić się na osta z innego laba czy dalej jechac na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 2084
ZwykłyChlopok
Jade od 2 tygodni na tej z biowell labs, jeszcze za wcześnie żebym ocenił jak działa na robienie masy, ale nie mogę się doszukac jakichs opinii biowell labs więc zastanawiam się czy przerzucić się na osta z innego laba czy dalej jechac na tym


Biowell ma raczej mieszane opinie. Na Twoim miejscu przerzuciłbym się na inny lab.

Przykładowa opinia o MK z tego forum:









Zmieniony przez - pyrson123 w dniu 2024-05-15 19:17:17
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 688 Napisanych postów 1627 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26723
MK z androchem jak najbardziej, cobra pharma oraz hamer labz godne uwagi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3902 Napisanych postów 3295 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17716
Mk mogę polecić Panax i Androchem
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 498
Czy po RAD odblok będzie konieczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 42 Wiek 29 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 2084
Champek1
Czy po RAD odblok będzie konieczny?


Najprawdopodobniej nastąpi tylko supresja testosteronu, po odstawieniu wszystko powinno wrócić do normy. Oczywiście każdy przypadek jest inny i nigdy nie ma 100% pewności, dlatego badania hormonów przed, w trakcie i po cyklu to podstawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Zamówiłem kardarynę od Dynamite. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym labem, jest okej? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 747 Napisanych postów 1287 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10520
songo9
Zamówiłem kardarynę od Dynamite. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym labem, jest okej? Pozdro


Najpierw rób rozeznanie co do labu a potem zamawiaj nie na odwrót. To jest ze stajni wxn więc nie napawał bym się optymizmem.


Zmieniony przez - BSR w dniu 2024-05-16 15:06:47
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1519
Ile bezpiecznie można stosować Mk w dawce 30 i lgd 10 mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato