SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 157
Krosmil
sbkgoku96
Czy macie jakiegos sprawdzonego dostawce/strone z androchem? Na stronach dealerow z androchemu widze tylko w UK. Na allegro nic nie widze.


Stron się nie podaje, ale jak wpiszesz nazwe firmy to wyskoczą Ci 2 strony tej firmy.
Ja osobiście zamówiłem z tej tańszej i przesyłka doszła wczoraj i wszystko legit.
Co do działania się nie wypowiem bo dopiero zaczynam od dziś.


CJC z DAC zamowiles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 46 Na forum 354 dni Przeczytanych tematów 371
sbkgoku96
Krosmil
sbkgoku96
Czy macie jakiegos sprawdzonego dostawce/strone z androchem? Na stronach dealerow z androchemu widze tylko w UK. Na allegro nic nie widze.


Stron się nie podaje, ale jak wpiszesz nazwe firmy to wyskoczą Ci 2 strony tej firmy.
Ja osobiście zamówiłem z tej tańszej i przesyłka doszła wczoraj i wszystko legit.
Co do działania się nie wypowiem bo dopiero zaczynam od dziś.


CJC z DAC zamowiles?


Nie, rad 140.
Ale peptydy też będą legit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6632
Tirzepatide i GW ktoś stosował razem ?
Na samym GW odczuwam spadki glukozy czy taki mix nie powodowałoby jeszcze większego spadku cukru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 549 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9240
KrzysiekJ92
Msoko, ja ładowałem Bpc 500mg/d a TB500 1000mg co 2 dzień. Bpc ze względu na krótki okres półtrwania można by pewnie wbijać częściej, mniejsze dawki. Mnie akurat na bóle lędźwiowe nie pomogło, ale pewnie to zależy od podłoża tego bólu. Za to regeneracja była lepsza i fajnie się spało.

Poradziłeś sobie jakoś z tym lędźwiami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 71 dni Przeczytanych tematów 2013
modlic
KrzysiekJ92
Msoko, ja ładowałem Bpc 500mg/d a TB500 1000mg co 2 dzień. Bpc ze względu na krótki okres półtrwania można by pewnie wbijać częściej, mniejsze dawki. Mnie akurat na bóle lędźwiowe nie pomogło, ale pewnie to zależy od podłoża tego bólu. Za to regeneracja była lepsza i fajnie się spało.

Poradziłeś sobie jakoś z tym lędźwiami?


Doraźnie przeszło, bo u mnie to nie jest ciągły ból, natomiast kontuzja wraca średnio ze dwa razy w roku, najczęściej po martwym albo siadach. Ból taki, że ciężko wstać z wyra. Najgorzej jest właśnie w nocy, kiedy mięśnie się rozluźnią i nic nie trzyma kręgosłupa. Jak się rozruszam to jest lepiej.
Dyskopatia L5S1 + lekka skolioza. Dodatkowo przez tą skoliozę (prawdopodobnie) mam teraz dysproporcję między prawą i lewą stroną. Najbardziej widać to na klacie. Lewy piersiowy jest o wiele, wiele większy.
Na same lędźwie mi bardzo pomogło regularne wieczorne rozciąganie i wzmacnianie mięśni głębokich brzucha, rotacja miednicy. Polecam na YT fizjo Marka Purczyńskiego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 410
Witam wrzucam wyniki po miesiącu stosowania andarine s4 1 kapsa ed i hardcorestack od pro nutrition 2 capsy dziennie .Z efektów jestem zadowolony bardzo 7 kg na plus sila też dużo poszła do góry Regeneracja dużo lepsza jak i ogromna pompa .Saidów brak prócz apetytu i czasem senności . w wynikach teść bardzo nisko czyli szykować się na odblok , pomoże ktoś jak ten odblok zastosować czym i jak ? i drugie pytanie czy mogę lecieć jeszcze na tym drugi miesiąc







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 498
Która joszka z dawka 10mg w tabletce bedzie najlepsza? Szukam czegos z duza dawka, bo nie chce łykac 4 tabsow po 2,5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 992 Napisanych postów 19381 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159483
jacko1219
Witam wrzucam wyniki po miesiącu stosowania andarine s4 1 kapsa ed i hardcorestack od pro nutrition 2 capsy dziennie .Z efektów jestem zadowolony bardzo 7 kg na plus sila też dużo poszła do góry Regeneracja dużo lepsza jak i ogromna pompa .Saidów brak prócz apetytu i czasem senności . w wynikach teść bardzo nisko czyli szykować się na odblok , pomoże ktoś jak ten odblok zastosować czym i jak ? i drugie pytanie czy mogę lecieć jeszcze na tym drugi miesiąc











Podobne mam wyniki morfo na koksie typu test anavar primka meta itp a jednak efekty niebo a ziemia
Ogolnie pare tyg i pewnie wszystko u Ciebie wróci do normy , jedynie prolke moze warto zbic zeby pomoc organizmowi

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96194 Napisanych postów 366736 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1675883
Champek1
Która joszka z dawka 10mg w tabletce bedzie najlepsza? Szukam czegos z duza dawka, bo nie chce łykac 4 tabsow po 2,5mg


Androchemu masz 5 mg i małe tabletki sa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6201
jacko1219
Witam wrzucam wyniki po miesiącu stosowania andarine s4 1 kapsa ed i hardcorestack od pro nutrition 2 capsy dziennie .Z efektów jestem zadowolony bardzo 7 kg na plus sila też dużo poszła do góry Regeneracja dużo lepsza jak i ogromna pompa .Saidów brak prócz apetytu i czasem senności . w wynikach teść bardzo nisko czyli szykować się na odblok , pomoże ktoś jak ten odblok zastosować czym i jak ? i drugie pytanie czy mogę lecieć jeszcze na tym drugi miesiąc



Spory mix środków jak na 1 kontakt z SARMami. 2 capsy dziennie Hardcorestack to po 14 mg LGD i RAD oraz 20 mg Ostaryny i MK677 do tego dorzuciłeś S4 ... Pod koniec 2 miesiąca najprawdopodobniej odczujesz co znaczy mieć teścia i estro w podłodze.
Po takim combo zrób PCT jak przy stosowaniu SAA bez tego "teść" za długo będzie dochodził do siebie a na pewno nie chcesz tego doświadczyć


Zmieniony przez - Galaxus w dniu 2024-05-25 17:04:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium