SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LGD 4033 LIGANDROL - garść pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Cześć,

Jestem tu nowy, więc jeśli szukałem w szukajce mniej skutecznie, to proszę odeślijcie do podobnych tematów, ale sprawdzałem i nie mogłem nic podobnego znaleźć.

Szukam opinii na temat Ligandrolu (LGD-4033) i jego skutków ubocznych. Klasycznie producenci zachwalają, ale doszukałem się kilku badań z pubmed w temacie jego blokowania testosteronu, powodowania depresji, wypadania włosów i innych średnio sympatycznych skutków ubocznych (występujących już przy 1mg!!!! Co mnie totalnie zniszczyło, bo dawki stosowane w celu przyrostów to 8 mg, 10 a nawet i ładują po 20mg).

Zastanawiam się też nad jego skutecznością, czy jest dobrym pomysłem ładować się w to? Czy macie jakieś doświadczenia? Czy Was poblokowało? Czy polecacie jakieś konkretne firmy, sklepy, vendorów?

Chętnie dowiem się czegoś od praktyków, którzy próbowali.

Pzdr i dzięki za uwagę.

Ankieta:
1. WIEK: 34
2. WAGA: 76
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: coś pewnie z 38
-klatka: coś pewnie z 110
-udo: no idea
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata, 4 MT
6. DIETA: 2000 kcal z Body Chief xd + białeczko po treningu do konca lipca, pozniej dieta sport 2500 kcal, nastepnie 3000 kcal jak nie bedzie podlewało
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: FBW 3x tyg + areoby pomiędzy, sobota wolna, redukcja do konca lipca
9. CEL CYKLU: maska
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: z 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej do dowolnego tworzenia sylwetki, ale bez dobrego genu do mięśni
13. STAN ZDROWIA: jest ok, problemy gastryczne typu refluks
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zakola takie, że łojap******e
15. PPM (podstawowa przemiana materii): no idea
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie sprawdzalem
-martwy ciąg: ie sprawdzalem
-przysiad: nie sprawdzalem




Zmieniony przez - annmocy w dniu 2021-07-21 10:49:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94579 Napisanych postów 364545 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669378
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

korekta cyklu , ginko , E2 , PCT

Następny temat

Testosteron ORGANICA

WHEY premium