SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6135041

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
To podlanie od dnp da się zbić diurami?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887267
Pewnie wrzuć diury dodaj clen i na kolację popraw heliosem :) Bo samo dnp mało miesza w organiźmie :>
Myślę, że podlaniem po dnp trzeba się akurat najmniej przejmować bo z tego co chłopaki na forum pisali i z tego co idzie wyczytać na zagranicznych forach efekty na dnp najlepiej widać kilka dni po jego odstawieniu wtedy wszystko wychodzi tak jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Skoro to jeden z jego skutków ubocznych to nie widze nic złego w poszukiwaniu sposobu na poradzenie sobie z Nim. Diureketyki leki jak każde inne, zasadne w okreslonych sytuacjach.

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Dzieki Przemo, wiedzy nigdy za dużo :)

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hero69
Jednak przesadziłem z 3 tabsami, bardziej ręce mi latały, a wieczorem musiałem przerwać wieczorne interwały bo coś serce zaczęło boleć, jednak 2,5 tabsa to dla mnie maks, dzięki za rady, na temp nie będę patrzył


Clen nie jest taki bezpieczny jak sie wydaje. To ze go nie czujesz nie znaczy ze tabs nie dzialaja. Zaczyna sie zawsze od najmniejszej dawki i obserwuje reakcje organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
wiem, że nie jest, zaczynałem od małej dawki, ale podbijałem bo dawka to kwestia indywidualna, do tego z reguły jest zaniżony, generalnie go nie czułem wcale, po za drżeniem rąk i potliwością, do czasu aż podbiłem z 2,5 do 3 tabsów, teraz lecę 2,5 i jest ok

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Raczej z reguly clen jest zwyzony ostatnimi czasy, lub to nie jest clen

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dokładnie, akurat cleny różnych firm kiedyś próbowałem i zawsze działały bdb, także o zaniżone stężenie bym się nie obawiał. Częściej można by się spotkać z różnymi dosypkami (tak tylko kminię sobie), które naśladują/dają sajdy podobne do clenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Słynny clen malaya naktorym spać nie trzeba było
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium