SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Ło no o oleju to gadają chyba cały czas i ten ziomek z propodcast wiadomo liże tyłem ostro teamowi Rębisia. Co już zaczyna być nudne "ferrari nie musi się reklamować" No ale mniejsza o to.

Ale główny motyw to zatracenie się w tym sporcie, w sumie ja to tak odebrałem. to że większość ładuje 3/4 wypłaty w sport, nic z tego nie ma. później budzi się w wieku 40-50lat i nagle tylko medale się zostają. Ogólnie że klapki na oczy i jedno. Nie wiem mnie pewnie to trafiło bo to tak jakby o mnie gadali xD

Czy ciekawe? nic ciekawego z tego nie wyciągniesz na bank, jedynie do posłuchania jak Ci się nudzi robiąc posiłki xD albo jedząc jak nie masz nic innego ciekawego do oglądania ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Meczy dzisiaj nie ma, więc się obejrzy Ogólnie to o czym mówisz też mnie dość irytuje, ale prawda jest taka że nie oni jed i tak robią. W TBB jest inaczej? Nie śmieszyło Was ostatnio, jak całe TBB pimpowalo filmik Minikoxa? Bo mnie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Już nie wspomnę o tym, że ponoć sporo farmazonów w tym filmiku było. Ja oczywiście nawet go nie włączyłem, ale story Onara pewnie też sporo osób widziało. A na pewno mam go za większy autorytet niż Minikoxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
No w sumie tutaj już dobrze wiadomo co się dzieje w tym świadku :) To znaczy kto siedzi głębiej i obserwuje to wszystko od dłuższego czasu to wie co jest grane.
Wiesz też nie bez powodu mini pokazał propozycje współpracy od innych pepków, chociaż nie wiem czy to było pod fejm czy prawda bo kwoty były bardzo fajne. Ale mniejsza o to ja tam za bardzo się wypowiadać na ten temat nie chce nawet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Ja tez, dlatego sam nawet nie poruszam takich tematów. Ale jak widać to się rzuca w oczy, i bądź co bądź po prostu śmieszy tych co są w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470291
k***a tam w tych innych firmach w marketingu chyba jakieś ameby umysłowe pracują każdy lekko ogarnięty w temacie wie co jest pięć a Ci mu współpracę chcą dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Marian właśnie dlatego też się nie zastanawiałem czy to nie ściema bo kurde nawet taka osoba jak ja wie o co biega a firma z peptydami by nie wiedziała? ciężko mi w to uwierzyć.. jeszcze oferująca 15k mies + 1,5k w pepkach to musiała być też firma pokroju biolab(ktos kto już siedzi chwilę na rynku) czy coś bo byle jaka firma co dopiero co powstała by nie dała tyle kasy za współpracę, chyba że się mylę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Oj Winter Winter. Nie masz pojęcia o jakie tu pieniądze chodzi nawet

Akurat mialem okazje gadać ze specjalista z socialmediow ostatnio i właśnie tez temat minikoksa, sfd itp był poruszony to byście się zdziwili jak to działa. A wy możecie widziec coś w tym ale wy nie jesteście targetem tych filmów i reklam. Tylko janusze i tyle w temacie. A oni hajs ładują taki ze się w pale nie mieści.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-11-05 12:33:27
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium