SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25640
Po fotkach które tu wstawiasz raczej nie widać abyś malał, z innej beczki jeżeli załóżmy w danej Seri masz np wyciskanie na bary 3x12 90kg i nie w każdej Seri zrobisz te 12 to za tydzień potworka z ciężaru az dojdziesz w każdej Seri do 12 ruchów czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
prz1993
Mam wrażenie że bardziej maleję niż tracę fat, I wszystko zmierza ciagle w stronę klasyka. W kategorii bez limitu wagowego pogrążę się tylko.




a ja właśnie w tym swoim debiucie PCA też nie mam żadnego limitu i trochę mnie to martwi a tym bardziej, że zapisałem się do classic bodybuilding, ale tam też nie ma żadnego limitu, więc nie wiem jak oni to będą rozstrzygać i czy lepiej bym się nadawał do open bodybuilding czy wlasnie do classic bodybuilding.. no ale teraz to już mogę sobie gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Mam wszędzie założony zakres, np 10-12. Jeśli pierwsza seria będzie na 12, a dwie kolejne np na 10, to dokładam. Jeśli gdzieś zejdę poniżej tych 10, to powtórka


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2021-05-24 15:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
prz1993
Nawet ciężko mi sprecyzować o co chodzi dokładnie. Pewnie częściowo jest jak Winter pisze. Mam wrażenie że bardziej maleję niż tracę fat, I wszystko zmierza ciagle w stronę klasyka. W kategorii bez limitu wagowego pogrążę się tylko.

O, nażrę się dzisiaj to chociaż na chwilę będzie lepiej



Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2021-05-24 14:03:29


Po pierwsze przyp****** trenbolone ace

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Z tym PCA to naprawdę jest ciężki temat, ja po tych zawodach w PL zauważyłem, że oni mocno patrzą na proporcje przy klasyku, nie do końca rozmiar, nawet nie do końca forma tylko właśnie te proporcje typowo czy się nadajesz pod tą kategorię...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Wojtek właśnie mam podobne spostrzeżenia po ostatnich zawodach. W ogóle każda federacja inaczej do wszystkiego podchodzi... No ale ciężka to ciężka, tu nawet jak uda się zrobić formę jak kiedyś to w dupie to będą mieli, bo liczy się rozmiar

Kondziu - już poszedł jeden strzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
erwinoos
prz1993
Mam wrażenie że bardziej maleję niż tracę fat, I wszystko zmierza ciagle w stronę klasyka. W kategorii bez limitu wagowego pogrążę się tylko.




a ja właśnie w tym swoim debiucie PCA też nie mam żadnego limitu i trochę mnie to martwi a tym bardziej, że zapisałem się do classic bodybuilding, ale tam też nie ma żadnego limitu, więc nie wiem jak oni to będą rozstrzygać i czy lepiej bym się nadawał do open bodybuilding czy wlasnie do classic bodybuilding.. no ale teraz to już mogę sobie gdybać



według mnie klasyk to klasyk, rozmiar tam nie ma znaczenia, limitu nie ma więc napewno to plus dla tych co są klasyczni i muszą zbijac to wtym przypadku nie muszą :D ale masz byc proporcjonalny, ładny :D i dociachany :)

dlatego według mnie tak jak ty Erwi to pewno szybciej do open BB bo tam mas zbyć doj**any :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Mariusz zuplenie co innego mi pisałeś na pw jak wlasnie zastanawiałem się, do której kat się zgłosić
poza tym, w którym ja miejscu jestem doyebany, żeby isc do open.. ale z drugiej strony te proporcje też jakieś dobre nie są, więc i ten klasyk możliwe, że był złym wyborem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium