SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz to pewnie bardziej rekomp pójdzie niż typowe redu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
A no dokładnie tak się dzieje. Ale wk***ia mnie te ulanstwo. I serio, nie wyolbrzymiam. Nawet Kondziu się śmiał ostatnio, że tak ulane go mnie nie pamięta No ale chciało się wpyerdalac codziennie syf w szpitalu, to teraz mam za swoje

A tymczasem jesteśmy po Strzegomiu. Czarek w juniorach nie wszedł do finału, ale był najlzeszjszy, a że to open, to cóż... Za to Łukasz Jakubowski 3 w kat do 90kg przy wadze ledwo ponad 80kg, pokonując choćby Szudrowicza Mega dumny jestem, tymbardziej że wychodził prawie z marszu. Za tydzień na fiwe już będzie forma prawie docelowa Szkoda mi tylko Kacpra Tofila. No ale coś faktycznie z formą nie pyklo, wyszedł jakiś zamglony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Tofil coś nie pykło w końcówce

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, kilka dni temu jak Kacper wrzucał foty to wydawało się już być mega sucho. A dziś nawet na relacji Sylwka widać było ze cos nie wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Może jednak jego nowy super trener, nie jest taki super? Piwko też imo regres w porównaniu do zeszłego roku, i słusznie nie wygrał seniorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887263
prz1993
Może jednak jego nowy super trener, nie jest taki super? Piwko też imo regres w porównaniu do zeszłego roku, i słusznie nie wygrał seniorów.


To samo przyszło mi na myśl
I te posty na IG jak tylko nie wyjdzie że to nie są docelowe zawody itp itd
Śmieszne trochę.
Transmisja na IG z Grecji nie błyszczy ale wydaję mi się ze Cyronek wychodził już w lepszej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
No dokładnie, to w nie jest zyciowka w życiu Ale nie istotne, oby Mario był w top 5. Dla tych co nie oglądali - Marian, Cyronek i Marcel w top 10, walczą dalej, a Tomek Marzec był w 1 porównaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Tofil zamglony, ale fajnie że vacuum ogarnia przy tej już sporej masie, to może zaprocentować na arnoldzie, oczywiście jak forma pyknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
Dzisiaj w Strzegomiu faktycznie było kilka niespodzianek.
Najgorzej, że jak włączyłem relacje pierwszy raz to wszyscy wyglądali na tlustych - pomyślałem o co tu chodzi? Przyjechali na zawody bez formy? ale potem obraz się poprawił i wyszły szczegóły :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21556 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870525
Było niespodzianek, ale raczej sprawiedliwie wszystko. Największe to na pewno właśnie 4 miejsce Kacpra, i 5 Rogaczewskiego. Jedyne chyba z czym się pomyliłem, to to, że dawałem na 3 Szudrowicza a na 4 Łukasza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium