SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie ;)

Swoją drogą, dzięki za SOGa. Odbijam.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
davidooo mój wzrost to 175, a waga 81kg więc raczej nie mam niedowagi odpowie ktoś wreszcie:
zamierzam zacząć teraz nowy SPLIT i przy treningu na rzeźbę ile powtórzeń i serii stosować ? i na jakie partie ile serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1832
Witam czyje że łapie mnie choroba a jestem w połowie cyklu kreatynowego co robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
nie chorowac :D

dawaj, nie p******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1832
a jak zachoruję ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1114
zaczelem sobie FBW, wiekszosc cwiczen mam w 2-3s i pytanie, ile robic seri rozgrzewkowych ? przy jednej trening jest szybki i intensywny, przy dwóch czuje ze trening sie ciagnie i zajmuje 1,5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
na poczatku dobrze sie rozgrzej i w cwiczeniach progresja z niskiego % ciezaru docelowego

taka jakby wymuszona rozgrzewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
a ja mam pytanie, chcialbym sobie wprowadzic jeden dzien treningu priorytetowego chodzi mi o rozbudowanie ręki i teraz nie wiem czy dac sobie ten priorytet na bica czy trica? co bardzije zbuduje reke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Takie pytanko - teraz interesuje mnie głównie tylko siła i ogólna sprawność organizmu.
Ćwiczę splitem, ułożonym w oparciu o "długofalowy schemat TS (...)", z tego forum. Zastanawia mnie tylko trening brzucha...
Zazwyczaj robiłem z obciążeniem, po dwadzieścia powtórzeń, trzy serie na każdą z części brzucha... Nie powinienem teraz zmniejszyć ilości powtórzeń? A jeśli już, to do ilu?

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
siłacz0000

Tric jest większy.



Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-03-03 15:22:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium