SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 645
MAM PYTANKO :
Czy mogę połączyć Klatke i plecy na jednym treningu ?

Czy nie wpłynie to źle na inne mięśnia ?

sog za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Niet.
Najlepiej klatka + tric bo są ze sobą połączone, albo klatka + bic.
CO do nóg to nogi+barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 645
wiem jak najlepiej , tylko chodzi mi że jak połączę te dwie partie to do kumpla 2 x w tygodniu nie muszę iść tylko raz . a głównie chodzi mi o efekty czy będą dużo gorsze czy jak rion10 lub iverson co myślicie proszę o odpowiedz od profesorów

Zmieniony przez - MaSuJe w dniu 2010-05-16 17:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mozesz bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1036
Czy robiąc pompki można nabrać masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7
Witam,
wlasnie zapisalem sie na silownie poniewaz chce robic jak najwiecej potworzen na drazku nadchwytem czysto silowo. Czy moglby ktos podpowiedziec na czym powinienem cwiczyc? obecnie robie 4 powtorzenia czy jest mozliwe abym przez poltora miesiaca znacznie poprawil to osiagniecie? mam 178 cm waze 77 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
Witam wszystkich. Mam kilka pytań.

1. Czy bardzo intensywny trening cardio 'gryzie' się z treningiem? Obecnie robię obwody 3x w tygodniu, ale planuję dodać do tego 20-40 minut 3x w tygodniu intensywnych ćwiczeń cardio.

2. Czy długie ćwiczenia cardio powinny być przed treningiem, po treningu czy w dni nie-treningowe?

3. Czy długie ćwiczenia cardio nie szkodzą regeneracji mięśni po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
gios

nie bardzo ale cos tam napewno

Rogas91

https://www.sfd.pl/Trening_Armstronga_na_poprawę_wyniku_w_podciąganiu_na_drążku-t442964.html

Dangus

AD. 1 w jakims stopniu napewno

AD. 2 raczej w DNT

AD. 3 bezposrednio po treningu czy jak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 479
Wielkie dzięki Ziomlogos

Mam kolejne pytania

1. Jeśli zrobię cykl na masę, potem cykl na rzeźbę i efekty będą dokładnie takie jakie chcę - i chcę na tym poprzestać, to ile razy w tygodniu musiałbym ćwiczyć by tylko 'utrzymać' już wyrobione mięśnie?

2. Teraz robię obwody 3x w tygodniu. W jednym temacie przeczytałem że obwody powinno się robić przez 8 tygodni, w innym że przez 5 miesięcy. Przyznam że trochę mnie to zmyliło i na chwilę obecną rozumiem to tak. Zaczynając 'od zera' - obwody przez 5 miechów, zaczynając po przerwie - obwody przez 8 tygodni. Czy rozumiem to prawidłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
AD. 1 FBW 3x w tyg i pilnowanie diety (mniej wiecej 0 bilans kaloryczny)

lub

kombinowanie ze splitem i poprawa detali

AD. 2 z ACT nie bawil bym sie dluzej niz 2 mc potem spokojnie przeszedl bym na skrocony FBW lub split z partia 2x w tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium