SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Chcialbym zapytac, czy ktos z was uzywa hakow treningowych? Potrzebuje ich do martwego ciagu, bo po prostu uscisk mi nie wytrzymuje. Zna ktos jakas konkretna, sprawdzona firme. Do ok 100kg jeszcze lapy wytrzymaja, pozniej niestety nie dam rady, a sily w plecach jeszcze duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
sklep sfd tam masz Paski to ciągów Jednak, warto wzmocnić przedramie.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Jasne, ze wzmacniam przedeamiona, ale to moja najgorsza partia ( w sumie dobrze ze tak ;p ) Juz patrzylem na sklep sfd, ale slyszalem ze treca i olimpu sa dosyc marne, dlatego pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
No co?

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
Czy przy wykonywaniu rozpiętek w najwyższym punkcie należy izomerycznie otrzymywać napięcie w mięśniach?

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15
Witam!
Chciałbym zadać jedno pytanie dotyczące hantli. Mam 19 lat, 184 cm wzrostu i 75-77kg wagi.
Nie ćwiczę regularnie, mam zerową formę. Czasami zagram z kolegami w piłkę, ale męczę się szybciej od nich. Dlatego chciałbym wzmocnić się ćwicząc za pomocą hantli w domu - nie mam pieniędzy na regularne płacenie na siłowni.
Jakie hantle dla mnie polecacie? Najlepsze byłyby takie z możliwością zmianą obciążenia, gdybym polubił taką "domową aktywność".

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Można przytrzymać na 1 sekunde.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
siema
mam pytanko, co jaki czas zmieniać poziom w abs2 na następny?
zaczynam od 1 poziomu

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Sam to poczujesz ale taka śrenida to 3-4 tyg(chociąż 1,2 poziom możesz co 2 zmieniać) każdy poziom wnosi coś nowego także warto go potrenować parte tyg

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
dzięki za odpowiedź
pozdrawiam

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium