SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
skupienie na cw ma aż taki wpływ ?
jutro postaram się to poprawić bo idę sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 880
CZytalem w kilku miejscach odnosnie przerw pomiedzy seriami w treningu na mase i nie ukrywam, ze jestem zdezorientowany. W jednym miejscu pisze ze 45-90 sekund, gdzie indziej, ze 2-3 minuty. Dlatego wole sie spytac specjalistow - ile w koncu powinny miec te przerwy ?
(Do tej pory robilem je pomiedzy tym co podaja rozne artykuly czyli ok 1,5 - 2 min.) Jestem ekto jak cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 652
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć czym różnią się ćwiczenia od ćwiczeń na masę a rzeźbę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
ćw na masę mają na celu uzyskanie masy mięśniowej, a rzeźbę zmniejszenie poziomu tłuszczu w ciele tak aby mięśnie były lepiej zarysowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie ma ćwiczeń na masę, czy na rzeźbę, na masę lub rzeźbę jest dieta. może ktoś mi powie, że nie da się wyrzeźbić nóg przysiadami? albo barków wyciskaniem żołnierskim? generalnie w planach treningowych można zrobić taki podział:

ćwiczenia masowe - wielostawowe (złożone), czyli takie, w których ruszamy więcej niż jednym stawem (np. przysiady - staw biodrowy, kolanowy, skokowy)

ćwiczenia "na rzeźbę" - izolowane (jednostawowe), czyli ruszamy jednym stawem (np. rozpiętki).

Oczywiście podział ten nie oznacza, że nie można używać ćwiczeń izolowanych do budowania masy i złożonych do rzeźbienia. Od tego jest DIETA.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Witam serdecznie!
Otóz moje pytanie jest następujące:

Posiadam CM3 Trec-a, oraz tauryne mega caps OLIMPA. Kreatynke biore w dni treningowe 4 tabletki przed sniadaniem, 30min przed treningiem i odrazu po treningu. W dni nietreningowe 30min przed sniadaniem i 30min przed kolacją.
Jak mam do tego brać tauryne? Nie zaszkodzi do kazdej porcji kreatyny po tabletce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Luq10

1,5-2min tyle rób

srogi09
dział "Odżwyki,suplementy" ale z tego co kojaże to właśnie bierze sie po dawce kreatyny, ale moge sie mylić

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
ok, dzieki za sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 880
spaiter dzieki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Witam. Mam pytanie. Chciałbym zacząć trening na masę. Powiedzcie mi ile powinienem robić serii, po ile powtórzeń i jak długie przerwy. Mój staż to około pół roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium