SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
piloszowa - proponuję Ci abys przekopiowała swojego posta do działu Odchudzanie - tam uzyskasz najbardziej wyczerpujące odpowiedzi.

Weź po uwagę opinie ekspertów tamtego działu, bo tam zajmują się szczególnie dokładnie tego rodzaju aktywnością fizyczną i odżywianiem w trakcie redukcji.

Pozdrawiam!

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
hakeem

Czekam

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Podlicz sobie ilość mężczyzn zadających pytanie o aerobik na tym forum i liczbę kobiet, które mają jakieś wątpliwości w tej kwestii.

To chyba mówi wprost, że są inne oczekiwania kobiet i mężczyzn względem formy treningu, jak i jego efektów.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Ale trening niczym sie nie różni, kobieta może wykonywać FBW, spilt, każdą forme treningu.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Oczywiście, że może. Pytanie jednak brzmi w jakim celu?

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
w Celu zredukowania tkanki tłuszczowej i ujędrnieniu mięśni

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Rzadko idzie spotkać panie, którym szczególnie zależy na hipertrofii mięśnie klatki piersiowej albo barków.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61
też takie są :P
mnie np nie zależy na wyglądaniu jak chudy patyk, ale mam zamiar mieć ładnie zarysowane wszystko :) kocham mięśnie - oczywiście w granicach rozsądku :)
no, ale mimo uważam, że trening u kobiet i mężczyzn to diametralnie różna sprawa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Zależy jak na to patrzeć, jednak założenia są takie same, nie ma jakiś specjalnych treningów dla kobiet.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91
Są panie które chcą popracować nad swoim ciałem nie tylko w kierunku odchudzania ale też ujedrniania :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium