SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aa teraz wiem co napewno

zastanów sie jak od takiego cwiczenia moga cie nerki boleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
chodzi o miednice,bo to nerki raczej nie są tylko mięśnie w okolicy nerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie rob cwiczen na tym

na poczatek sztanga i hantle!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
wiem,wiem już na tym robić nie będę tylko że ten ból jest strasznie uciążliwy, i jakby to nie była siłka to chyba musze z tym isć do lekarza.A takie nadwyrężenia po siłowni to po ilu tygodniach powinny się złagodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze po paru dniach ci przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5509
Witam mam zamiar robic wycinke ale dopiero na następny sezon narazie masa i jesli bd robił wycinke to trening jeszcze ma byc na mase czy odrazu dać na żeźbe?

Train Hard
or Go
Home!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1114
robie FBW

aba bab

plecy:
a Wiosłowanie sztangą 2s.
a Podciąganie końca sztangi w opadzie 2s.
b Martwy Ciąg 2s.
b Ściaganie drazka 2s.

chce wogle wyrzucic z planu podciaganie konca sztangi, czy jesli zalezy mi na szerokosci plecow to tak bedzie okej

plecy:
a Wiosłowanie sztangą 2s.
a Martwy Ciąg 2s.
b Ściaganie drazka 4s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
Witam
Na forum jestem nowy, jeśli chodzi o zacięcie do kulturystki to tak średnio, ale coś muszę zrobić z tym kapciem którego noszę na sobie.
W sieci jest ogrom informacji, lecz ja potrzebuję coś konkretnego pod siebie. Mam już prawie 30lat na karku, 180cm wzrostu i 112kg wagi.
Chcę ćwiczyć na razie w domu na "taborecie", mam 2 hantle/mini sztangi 7 lub max 12,5kg. Macham nimi ale nie wiem czy skutecznie. Proszę o pomoc ile razy mam ćwiczyć w tygodniu jakie serie i ile powtórzeń, jakie przerwy między powtórzeniami, i jakie ćwiczenia (prosto jak chłopu z przedmieścia).

THX
Jackson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
Mam "lekką" lejkowatą klatkę (zapadnięty mostek). Nie biore operacji pod uwagę no i sobie tyram na siłowni głównie w celach masowych. Zależy mi na zakryciu tego ustrojstwa. Klatce piersiowej poświęcam poniedziałek (trening 3 dniowy podzielony na różne partie).
Wygląda mniej więcej tak:
PN - kl+triceps
- sztanga płasko (12-9-9-6)+zwiększanie ciężaru na większy wraz ze zmniejszaniem ilości powtórzeń
- sztanga skośna (12-9-9-6)+zwiększanie ciężaru na większy wraz ze zmniejszaniem ilości powtórzeń
- rozpiętki (12-9-9-6)+zwiększanie ciężaru na większy wraz ze zmniejszaniem ilości powtórzeń
- wąskie wypychanie sztangielek (różne kąty leżąco)(12-9-9-6)+zwiększanie ciężaru na większy wraz ze zmniejszaniem ilości powtórzeń

trica nie wypisałem bo to chyba nie pomoże

No i to tyle, co robie na te zasrany dołek. W domu robię także sobie coś takiego że owijam klatkę pasem tak na dolnych żebrach i potem staram sie oddychać tak mocno jak tylko moge
Jakby nie było dołek sie wypycha, a nuż się utrwali efekt.
Mogę coś jeszcze zrobić, czy nie szkodzę sobie/ pogłębiam wady?
(mam diete btw)

Słyszałem, że ćwiczenia na brzuch także pomagają xd puki co robie 8min ABS

Zmieniony przez - Korges w dniu 2010-06-18 20:42:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5887
Jak zwiększyć mięśnie brzucha u 15 latka ??Szczególnie chodzi mi o pomoc przy ułożeniu diety.Mam problem z powiększeniem mięśni brzucha, są one widoczne nawet powiem ,że są dosyć mocno widoczne.Lecz mam problem,gdyż chciałbym je bardziej powiększyć do rozmiarów takich jak maja kulturyści:).Ćwiczę ABS 2 aktualnie 7 poziom ( trening wykonuje o 18). Ważę 70kg ,mam wzrostu 190cm. Nie Wiem zupełnie jak jeść, ponieważ wykonuje trening o 18 a po treningu jest mój ostatni posiłek dnia.Jak powinien wyglądać posiłek po treningu(zarazem ostatni posiłek dnia),żeby mięśnie brzucha się zwiększały.Proszę O POMOC.Jeśli by ktoś mógł ułożyć mi dietę było by super:).Za każdą pomocną odpowiedź daje sog-a

Wytrwały i zaciekły!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium