SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 183950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 536
Mam pewien problem. Otóż w wyciskaniu francuskim jednorącz prawą ręką mogę wycisnąć więcej niż lewą i to o 2 kg. A dokładniej jeśli robię serię po 12 powtórzeń to lewą ręką robię ją ciężarem X kg z takim samym wysiłkiem co prawą ciężarem X + 2 kg. Jak mogę wyrównać poziom siły? Po prostu ćwiczyć i z czasem się wyrówna czy bardziej się skupić na lewej ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Ćwicz normalnie. Z czasem różnica zmaleje. Nie przejmuj się

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2601
Witam ! Mam do was pytanie , czy podczas robienia treningu siłowego (split) wskazane jest pływanie na basenie? Mam zamiar jeździć sobie w dzien nietreningowy (środa) aby się troche poruszać , porozciągąć

Dzień w którym powiemy że zrobiliśmy wszystko. Będzie pierwszym dniem naszej klęski.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Spokojnie możesz chodzić. Nie można dać się zwariować i nie robić nic oprócz ćwiczenia siłowni.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam
Dopóki nie będę miał pulsometru, jak starać się biegać? (biegam 30 minut) jakim tempem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Proponuje zamiast biegania wykonywać szybki marsz. Lepiej pali tłuszcz i nie zajeżdzasz się aż tak. Oprócz tego jeśli ważysz dużo to tym bardziej biegania bym nie polecał.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Mam pytanko.
Od 5 miesięcy powoli buduję masę (przybrałem 10kg), jednak zauważyłem, że troszkę mi się uzbierało na brzuchu tłuszczyku (warstwa jest niewielka, ale o 6-paku mogę zapomnieć), pewnie z powodu gainera. Ogólnie wydaje mi się, że zahaczam o ektomorfika (chociaż nie chce się tym usprawiedliwiać).
Moje pytanie. Jak mogę wykorzystać skakankę. Chciałbym trochę spalić tłuszczu i zobaczyć co się ze mną będzie działo (czy znowu nie zamienię się w chudzielca). W jakie dni polecacie skakać, jak długo, co zjeść przed a co po takim aerobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
K2

skakanka moze byc na rozgrzewke ew mozesz pokombinowac z hiitem na niej ale bez pelnej redukcji raczej nic z tego nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
CO lepiej masuje? FBW czy SPLIT? A może to kwestia indywidualna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Nie mam na razie pulsometr, więc mam pytanie do was, jak biegać by mieć tętno 120-135 HR. ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

Wiecej