SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bubelos


skoro masz drazek w domu i silownie w piwnicy ( piwnica w domu tak?) to jaki problem?

mulltiker

wzrostu raczej nie zachamujesz tylko sobie tak wmawiasz pewnie zeby nie robic bo ciezkie cwiczenie.

a ten bol to mikrourazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2195
czyli najpierw podciągać się na plecy na drążku 3 serie max. i dopiero schodzić na siłkę? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie

trening taki:

MC
Podciaganie na drazku
Wioslowanie



skonczysz mc to idziesz na gore i sie podciagasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2195
i ściąganie na wyciągu za kark wywalić? czy też katować jako ostatnie ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 953
czy przy cwiczeniu klatki na lawce poziomej, jak i innych ćwiczeniach (uginanie ramion na modlitewniku, military press, wyciskanie sztangi chwytem waskim, itd) prostować ręce do konca czy starać się nie doprowadzić do pełnego wyprostu ramion utrzymując cały czas napięte mięśnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
vball

przy wyciskaniu nie prostujemy ze wzgledu na stawy

przy uginaniach itp (tam gdzie po wyprostowaniu ciezar nie jest oparty na stawach) zalezne jest to od metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9032
witam mam takie pytanie czy moge przeniesc moj temat z dzialu _trening dla poczatkujacych do dziennika treningow,prosze o odpowiedz jak mam to zrobic
dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Nie chcę powtarzać tematu więc:
https://www.sfd.pl/Ból_w_mostku-t571320.html

pomoże ktoś?

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
dobra to powiedzcie mi jaki trening na redukcji najlepiej pomagający wyciąć tłuszcz, dajcie ew. jakieś linki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium