SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Czy istnieje jakas zaleznosc miedzy obciazeniami w cwiczeniach na klatke? Zalozmy, ze wyciskam 3-4x 80kg na plaskiej. z jakim ciezarem powinienem sobie radzic oraz trenowac na co dzien przy wyciskaniu sztangielek lezac? podobne pytanie ze skosem. bedzie to dla mnie jakis wyznacznik. dzieki z gory:)

Zmieniony przez - Arros w dniu 2010-05-01 00:53:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4823
Siema
Trenuje Fbw 3x w tygodniu normalnie się rozgrzewam,robie serie-odpowiednie odżywianie,regeneracja tu wszystko ok.

I zrobie trening w poniedziałek i we wtorek rano czuje mięśnie wieczorem już przechodzi i jest ok.Mam tak z wszystkimi mięśniami z wyjątkiem Tricepsa zrobie trening w poniedziałek 2s a czuje go przez
3-4 dni i trening z reguły wykonuje 1 tygodniowo czy wszystko jest ok??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3753
mam pytanie co do fbw, trenuje 3 razy w tygodniu takim samym trennigiem, teraz dalej chce trenowac jednym treningiem, a jedynie zmieniac sobie cwiczenia na biceps i triceps. np w poniedzialek biceps lamana sztanga i triceps link na wyciagu, a w srode hantle z supinacją i pompki na poręczach. czy jest to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
malykon

na poczatku urosniesz i bez diety ale na dluzsza mete zly pomysl

huz teraz mozesz dostosowac sie do 10 wskazowek zywieniowych (znajdziesz na forum)

Arros

nawet jezeli ktos kiedys takie cos wymyslil nie przeklada sie to prawie wcale na realia

kwestia calkowicie indywidualna bo roznica w cwiczeniach jest kolosalna

Franek521

nic ndzwyczajnego nie masz sie czym przejmowac

qbson89

mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3753
ziomlogos, ale czy same dobrane tak ćwiczenia na te małe partie są dobrze dobrane?? w miare mozliwosci nie sa izolowane i najbardziej uniwersalne, czy dobrze mi sie zdaje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mozesz je dac spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1121
Co myslicie o tym spicie

(bez jezyka ang. nie masz po co zagladac)

http://www.animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=46&section=training

qba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1114
robię FBW aba/bab 3x w tygodniu

a
Martwy Ciąg 2s.
Podciąganie na drążku 2s.

b
Wiosłowanie sztangą 2s.
Podciąganie końca sztangi w opadzie 2s.

z racji tego ze moje podciąganie na drążku kuleje ;/, teraz jestem w stanie zrobić max5 powtórzeń z dłońmi na wysokości barków, czyli do pełnego szerokiego na chwytu brakuje mi ~20 cm z każdej strony, nie mam możliwości pomocy osoby trzeciej żeby pomogła przy ostatnich powtórzeniach i nie mam możliwości robienia negatywek :(
planuje kupić na dniach wyciąg i tutaj pytanie:
będę mógł wykonywać ściąganie drążka w szerokim nachwycie
jak wpleść je w mój trening i które ćwiczenie zastąpić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3385
Witam, jaki trening polecacie z 6 miechami stazu? Dodam, ze szukam takiego, w ktorym robie cwieczenie do maxa, zostawianie zapasu mi nie idzie (jezeli da rade to prosze o link do tematu)
Dzieki z gory.

"Zycia nie mierzy sie iloscia oddechow, lecz iloscia chwil, ktore zapieraja nam dech w piersiach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Witam szukam jakiegos fajnego zestawu rozciagania po treningu najlepiej zeby byl na youtubie.Macie moze cos??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium