SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Dlatego też napisałem: "Rzadko idzie spotkać panie, którym..."

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Zaczalem kolejny juz plan treningowy, tym razem FBW. Dla mnie lepsze rozwiazanie na lato. Na mojej silowni nie ma jednak drazkado podciagania. Na plecy robie w roznych zestawach wioslo hantlami i MC. Nie ukrywam, ze jezeli chodiz o plecy to najbardziej zalezy mi na szerokosci. W domy mam drazek zamontowany w drzwiach. Czy moge dodatkowo podciagac sie na nim? Jezeli tak to kiedy i ile serii, zeby nie zaklocic przebiegu planu treningowego? Ostatecznie moze byc sciaganie drazka gornego, ale nie wiem czy cwiczenie na maszynie bedzie dobre do FBW. Dzieki za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
połącz sobie np w jednym dniu martwy ciag z wyciągiem górnym i będzie dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
A nie lepiej jeżeli będziesz na siłowni wiosłował sztangą, a nie hantlą? Poza tym wyciąg górny z powodzeniem zastępuje drążek, po prostu nie traci się siły na stabilizację pozycji.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
to z tym drażkiem nie do końca się zgodzę poza tym że lepij działaja mięśnie stabilizujące dobra pozycja przy drażku zniczszy najszersze i obłe , fakt że wielu nie podciąga się technicznie

wyciąg daje fajne możliwości zabawy kątami ataku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Co niszczy najszersze i obłe, bo nie jestem w stanie zrozumieć?

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
drążek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Pierwsze słyszę - zawsze zalecano drążek (zwłaszcza szeroko) na zbudowanie "rozłożystych" motyli.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
mam pytanko,od początku lipca staram się podciągać dużo na drążku (nachwytem) potrafię tylko cztery razy,podchwytem zrobię z siedem.
Od miesiąca chce poprawić wynik nachwytem i nic
czy to może być spowodowane tym ze podchwytem robię nie za dużo,i powinienem zacząć ćwiczyć tylko podchwytem?

ja też pierwszy raz słyszę by drążek niszczył mięśnie,nie dawno go zakupiłem ale po to by mi rozbudował i wzmocnił mięśnie
skąd te informacje? co robić by nie działał negatywnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Draciel 3

rób tez negatywy nadchwytem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium