SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
karmel27: sprawdzalem na stronie marbo recenzje lecz niestety nie ma zadnych wiec nie mam pojecia czy beda stabilne, ale slyszalem ze marbo z serii home to trosze szajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
Karmel tak opłaca, jak chcesz opinie o Marbo to inne forum odwiedź, ogólnie nie słyszałem aby ktoś narzekał na tą firmę,
wystarczy aukcję oglądnąć dokładnie tj. 5 lat gwarancji, 10 dni na zwrot bez podania przyczyny.
Bardzo dobra firma


moje pytanie
Czy cyklu na splicie ostatnio 3 mies. jednym treningiem jechałem( a ogólnie splitem od wakacji 2009 ćwiczę) ,teraz przejdę na FBW, mam zrobić przerwe w ćwiczeniach jakiś tydzień? Ostatnio miałem w sylwka 5 dni bez siłowni,i w zimie tydzień na chorobę, a tak to od wakacji w sumie bez przerw chodzę


Zmieniony przez - kscman w dniu 2010-04-18 22:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
regeneracja bardzo wskazana. tydzien do dwoch. mi osobiscie po takiej krotkiej przerwie pozniej szybko rosna osiagi i wymiary. mzoesz pojsc na basen, idealnie rozciaga i regeneruje miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
no właśnie tak myślałem aby przez tydzień-półtorej pochodzić sobie na basen saune tylko :)
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Witam, robie splita klata/bic nogi/barki plecy/tric i nie moge wyjść z pułapu 70 kilo w wyciskaniu na klate... Inne części ciała czuje że robią się coraz silniejsze, osiągi rosną np. przysiad już 100kg, martwy 70kg a klata od 2 miesięcy nic nie idzie :/

Plan na klatke to wyciskanie na płaskiej, wyciskanie hantli na skośnej i przenoszenie , co może być nie tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jak długo tym treningiem idziesz? Dieta jest ? Robisz typowy trening na siłę czy po prostu nie idzie do przodu klatka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. Chciałbym Was o coś zapytać.

Mianowicie, od miesiąca, może dwóch chodzę na siłownie w celu uzyskania jak najlepszego wyniku w podciąganiu się na drążku.

Ważę ok 78kg, mierzę ok. 180cm.

Biegam, ćwiczę i mam do czynienia ze sportem. Nie ukrywam jednak, że drążek nastręcza mi kilku kłopotów.

Potrafiłem podciągnąć się ok. 6 razy, kiedy zaczynałem. Po treningu na siłowni (pompki, trochę drążka, ćwiczenie mięśni brzucha i ogólnie mięśni obręczy barkowej) zauważyłem, że nic się nie poprawiło. Przewertowałem więc kilka for i ludzie wyraźnie radzą, żeby tylko się podciągać. Mija pierwszy tydzień, kiedy chodzę i tylko się podciągam (w piramidzie) i dochodzę do 4, czyli maksymalnie robię 16 podciągnięć.

I tu pojawia się moje pytanie - czy ćwicząc 3 razy w tygodniu (konsekwentnie) dam rade w 3 miesiące dojść do wyniku ok 15. podciągnięć ?

I jeszcze jedno, po piramidzie robię jeszcze 3 serie 5 sekundowych opuszczeń. Czy to nie za dużo ? Czy nie powinienem skończyć na podciąganiu ?

W tych tematach niestety jestem zielony, dlatego chcę spytać kogoś kto miał już z tym do czynienia.

Jestem otwarty konstruktywną krytykę i z góry dziękuję za wskazówki.

Pozdrawiam.

"Sky Is the Limit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
jade od 2 miesięcy, wcześniej około miesiąca FBW. o diete się staram ale nie jest ona zbyt dobra ( swoją drogą wogóle nie tyje :/ ) Ale dokładnie chodzi tylko o klatę, reszta się powoli bo powoli ( wina dety jak mniemam ) wzmacnia i rośnie.. Bardziej zy trening czy zła dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17870
_nathan_: jak efekty ci juz nie przychodza to zmien plan lub jak sama klata nie idzie to sprobuj inne cwiczenia zeby ciagle zaskakiwac miesnie i bedzie rosla. np. 1 trening cwiczysz tym co wczesniej a nastepny inne cwiczenia na klate na nastepnym znowu normalnie a na kolejnym inne cwiczenia itd. jezeli to nie pomoze to zmien plan na typowo siłowy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
i dieta przede wszystkim musi być, potrzymaj dietę w 100% zobaczysz ,że coś pójdzię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium