SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 721
Witam trenuję obecnie Treningiem :Przykładowy split na mase:
Poniedziałek - klatka + triceps
wtorek wolne
środa - Plecy + biceps
czwartek wolne
piątek - Nogi + barki

Wykupiłem karnet na siłownię więc chciałbym jeszcze w dni wolne po ćwiczyć , ale wiem że za dużo to też błąd więc co byście mi polecali w dni wolne ??

Może samo podciąganie na drążku ( bo słabo mi to idzie ) ?
Lub np. jak cwicze w poniedziałek triceps i klatke to we wtorek bym robił po jednej serii każdego ćwiczenia na nogi , barki a w czwartek po jednej serii triceps i klatka ??

Lub jakieś inne pomysły ?

Zmieniony przez - iamwicked w dniu 2010-09-07 12:17:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
iamwicked Jak masz 4 dni dostępu to by było dobrze wtedy ćwiczyłbyś:

pon: klatka + biceps
wt: nogi
sroda: wolna
czw: barki + tric
Pt: plecy
sobota: wolna
Niedziela: wolna

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5887
Szybkie pytanie czy robienie wznosow prostych nog do klatki robione na drazki i na poreczy tak samo dziala na brzuch? Czy moze lepiej robic na drazku albo na poreczy, zeby zwiekszyc miesnie brzucha?

Wytrwały i zaciekły!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Mozesz robic na zmiane-i to i to bedize dzialac dobrze z obciazeniem.

Chociaz porecze+podparcie maja to do tego ze cw. jest wykonywac lawiej jak i latwiej wyizolowac brzuch

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Lepiej robić na drążku, pod względem wzrostu mięśni, ale musisz unikać tzw. bujania ciałem.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest źle gdy w jeden dzień treningowy FBW wyciskam na płaskiej, a w następny skos głową do góry ? aa i z wiosłem jeden dzień podchwytem a w drugi inaczej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czy sa jakies przeciwskazania do treningu fbw abc? bo sa osoby ktore mi odradzaja, lub poradzaja bardziej ab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
vizin nie jest zle, możesz tak ćwiczyć.

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-09-07 21:35:06

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4408
Witam. Ćwiczę wyciskanie na płaskiej już ok. miesiąca raz w tygodniu ale ciężar jaki wyciskam jest malutki (daję radę max 35 -40 kg). Po tym treningu nie czuje specjalnie klaty. Staram się trzymać technikę i myślę, że mi to wychodzi. Rozumiem, że problemem mogą tu być inne mięśnie które pracują w wyciskaniu i są jeszcze słabym punktem tak? ( ćwiczę całe ciało żeby nie było;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Bhastek wklej swój cały plan, miesiąc na siłowni nie oznacza wielkich mięśni, wszystko przychodzi z czasem, rób małymi ciężarami na początek skupiając się jak najbardziej na technice.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium