SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1286
Podczas ABS II jaki chwyt stosować? Nachwyt czy podchwyt? Na obrazkach wydaje mi się, że jest nachwyt, aczkolwiek w podchwycie łatwiej jest zachować charakterystyczne skulenie ciała podczas wznosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Sam wybierz, i nachwyt i podchwyt są ok, ale masz racje na rysunkach bardziej przypomina to nachwyt

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Cwicze sobie czyms na styl FBW, mowie na styl bo nie mam odpowiedniego sprzetu, ktory niedlugo postaram sie nabyc. Z tego co widze to powinno sie wykonywac 1 cw na dana grupe podczas treningu. Przykladowo na plecy wykonuje takie cw: podciaganie na drazku 8,6,4 i pozniej wioslowanie hantla w opadzie 12 10 10. Hantla jest troche lekka jak na wiosłowanie. Na bica tez czasami zrobie 2 cw. Po prostu po 1 cw nie czuje odpowiedniego zmeczenia i moje pytanie, robic jak czuje czy trzymac sie zasady 1 cw na dana grupe podczas treningu ?

Bo np w metodzie stacyjnej Mawashiego stosuje sie 1-3 cw. Skad taka roznica miedzy metoda stacyjna a FBW ?

Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2010-08-06 23:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Nie wiem jaki dokładnie masz sprzęt i obc wiec nie potrafie Ci powiedzieć czy możesz robić po 2ćw

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 94
Moim celem jest osiągniecie beztłuszczowej masy mięśniowej oraz pozbycie się odłożonego tłuszczu z brzucha i klaty. Mam 184 wzrostu i 78 kg wagi. Chciałem zapytać od czego zacząć czy od redukcji czy robienia masy bo chyba nie da się zrobić tych dwóch rzeczy naraz.Jaki polecacie dla mnie rodzaj treningu oraz dietę. Dodaje foto. Proszę o odpowiedz.
http://yfrog.com/0ljhkdfhuigthopdrhoij
http://yfrog.com/mfcfkxhdxnuitrhih48324854j 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ćwicz normalnie na mase + aeroby.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3428
Chciałbym robić wyciskanie na płaskiej hantlami. Narazie nie wiem ile dam radę podnieść na jednym hantlu, ale załóżmy że 15-20 kg, to czy jest sens robić progresję między seriami? Czy styknie jak co trening będę starał się dołożyć. Serie są 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Co trening bedzie ok lub możesz dokładać po 1 kg nawet.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Spaiter: a czy progresja co 2,5 kg akurat przy tym cwiczeniu i nie za wielkich ciezarach bedzie za duzo? Np. zaczynajac od 15kg, badz 17,5, pozniej 20, 22,5 ?

Czy w treningu FBW mozna dac barki przed klata, jezeli bardziej na nich zalezy? Tylko po barach wycisk plasko czy na skosie idzie juz gorzej. Czy to ma sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
przy tym cwiczeniu

ale jakim ćw?

Jeśli zrobisz barki przed klatą to zastosujesz wstępne zmęczenie mieśni barków, może to też spowodować kontuzje, wiec lepiej zrób klate i potem barki.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium