SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
tak samo wielu poczatkuajcych nie wycisnie na klatke 50 kg ale przysiadzie z nimi

czyni to wycisk na klatke wazniejszym cwiczeniem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
w wycisku nie przenosisz ciala w przetrzeni.
A zawsze mozna wziac mniej niz 50kg

W drazku niema takeij mozliwosci.Najmneimszy ciezar rowna sie twojej wadze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37
Witam.

Mam pytanie.
Przez 1,5 miesiąca codziennie jeździłem 26km na rowerze stacjonarnym. W chwili obecnej porzuciłem normalną jazdę aerobową na rzecz HIIT. HITT w tym momencie wygląda tak, że jadę 1 min. spokojnym tempem, a następnie 30s ile tylko mam siły w nogach. Tak 7 razy (stopniowo będę chciał dojść do około 15 interwałów). Czy takie ćwiczenie spełnia funkcję ćwiczeń interwałowych i czy pozwolą mi spalić tkankę tłuszczową? 1,5 miesiąca jazdy na rowerze + dieta i a6w pozwoliło mi na zrzucenie 5kg i zastanawiam się, czy jeśli odstawię aeroby będą jakieś następne efekty.
Doczytałem się w Internecie, że ćwiczeń interwałowych nie powinno się łączyć z siłowymi. Obecnie co drugi dzień ćwiczę hantlami, ale są to mało wymagające ćwiczenia więc wydaje mi się, że takie ćwiczenia siłowe nie powinny kłócić się z HIIT. A może jednak się mylę? Może jednak w dni ćwiczeń z hantlami zostawić 1h aerobów, a w dni bez hantli HIIT? Co możecie mi doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2423
witam czy to jest fat na brzuchu http://lh4.ggpht.com/_sBIeWnf7vu4/TBXrMcnNnWI/AAAAAAAAAM0/kDvkZipwlAM/s800/IMG_0270.JPG ?

zdjęcie jest robione siedząc ;) stojąc brzuch jest płaski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2338
Witam. Czy robienie przysiadów z martwym ciągiem na jednej sesji treningowej to aby nie za dużo dla prostowników? Ponadto dochodzi jeszcze wiosłowanie, wyciskanie leżąc i siedząc. Trening 3 razy w tygodniu po 3-4 serie wyżej wymienionych ćwiczeń, powtórzeń 12-6.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Chlopaki potrzebuje dobrego treningu na rzezbe, w sumie to redukcje, potrzebuje szybko spalic moje zlogi :P rzucili byscie jakims przykaldowym dobrym treningiem ? bylbym wdzieczny

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
housey

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 721
niedawno zacząłem jeść kreatyne i pierwszą dawkę mam jeść z rana na czczo jednak chciałbym też śniadanie zjeść w domu , czy nie będzie przeszkadzało jeżeli np. zjem kreatyne odczekam z 10 min i zjem z 3 jajka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
iamwicked


nie ma znaczenia czy zjesz przed czy w trakcie czy po posiłku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
mozna brak kreatyne nawet podczas posiłku, z ta przerwą 30 minutową to mit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium