SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2195
krikor,
te ćwiczenia są bardzo podobne, więc jak najbardziej możesz

i ja jeszcze jedno,
mam drążek w futrynie i nie bardzo mam możliwość podciągania się szerokim uchwytem, maksymalnie co to szerokość barków, no i podciągam się tak, żeby kark dotykał drążka. Dopiero od 2 tygodni to robie zamiast ściągania drążka na wyciągu (chwytem szerokim). Opłaca się, czy wrócić do wyciągu? Bo jednak zależy mi na tym podciąganiu się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
Mam pytanie odnośnie wagi. ostatnio ostro się wziąłem za odżywianie. w 3-4 ostatnie tygodnie przytyłem 3 kg (teraz ważę ok. 65, co jest największą wagą jaka kiedykolwiek miałem) i boję się że mnie zaleje, że za szybko idzie mi ta waga. ćwiczę FBW 15-10-5 dopiero drugi tydzien, 3 razy w tygodniu. boję się ze sie zaleje i tkanka tłuszczowa będzie za duża, i za jakiś czas bede zmuszony ją spalać. dodam, że od listopada przytyłem jakies 8 kg, z tym że prawie bez ćwiczen ze względu na chorobę i nogę w gipsie. tkanka odkłada mi się głownie na brzuchu, choć nie są to jeszcze zwały tłuszczu, a po prostu 'bębenek' :D
wiek 17,5
waga ~65
wzrost 170

jest sens dążyć do 70 kg i ćwiczenie pod taką wagę narazie, czy nie przejmować się wagą, im więcej tym lepiej?

dawaj, nie p******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy tej wadze watpie zeby cie zalalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
zamierzam zacząć teraz nowy SPLIT i przy treningu na rzeźbę ile powtórzeń i serii stosować ? i na jakie partie ile serii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Panowie...
Zależy mi na sile. Nie na masie, nie na super wyniku w konkretnym ćwiczeniu, nie na rzeźbie, tylko po prostu na sile.
Estetyczny wygląd sylwetki też się zda, ale to do załatwienia...
I...
Trening ułożyłem, opierając się na "długofalowym schemacie TS dla każdego"

I dzień pleców wygląda u mnie tak:

Martwy ciąg 2 serie rozgrzewkowe, 4x6
Wiosłowanie 3x6
Drążek 3xmax

I teraz zastanawiam się... Wiosłowanie nie byłoby lepsze na początek? To znaczy, 4 serie wiosła, a po tym trzy ciągu?

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
davido a jednak się tego obawiam. mam takie ciało że każdy kilogram po prostu widać. bo nigdy tyle nie ważyłem.

dawaj, nie p******.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KubaTzn

ile wazysz?
jaki staz na silowni?

napewno masz niedowage i srednia mase miesniową...

Testudos

mc na poczatek musi byc



abcdabcd77


zapodaj jakies foto, jaki masz procent bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
Panowie mam do Was ważne pytanie. Otoz cwicze od ponad 2 miechow na siłowni podstawowym planem FBW by Georgu( mam nadzieje ze nie pomyliłem nazwy tego usera)

Otoz moj problem zwiazany jest z plecami, na plecy stostuje cwiczenie: wiosłowanie sztanga 4x12, ale caly czas tak powiem brakuje mi tam masy i widac łopatki, wiem ze problem czesciowo wynika z lekkiej niedowagi ale czy stosuje dobre cwiczenie na te plecy i co byscie radzili aby polepszyc wyglad plecow i "przykryć łopatki". Jesli chodzi o diete to staram sie jak najbardzije i zazywam takze odzywke węglową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Wal wiosłowanie dalej. Jest dobre.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
bf 17%. foto bym zapodał gdyby siostra nie wzięła apartu do siebie xD
zawsze byłem przekonany (w sumie o tym nie czytalem, po prostu tak słyszałem) że masy się nabiera po to, zeby tłuszcz przerobić na miesnie. ktoś w innym temacie napisał ze to mit. w takim razie jak robić mase bez tłuszczu?

dawaj, nie p******.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium