SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
Nie do końca wiem co masz na myśli, ale chyba człowiek nawet z kilkudziesięcioma kilogramami na sobe (że sztanga itp) nie jest w stanie czegokolwiek tam wygiąć. Ławeczki są po to aby na nich ćwiczyć więc muszą być na tyle wytrzymałe aby wytrzymywać duże ciężary.

A u kumpla byłem dość dawno więc...
Stabilna jest na bank, bo taka być musi a co do wygody to myśle że przy produkcji o to też powinni zadbać

Zmieniony przez - suchy255 w dniu 2010-04-07 18:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2820
OK
Co do FBW - chce robić 3 inne ćwiczenia w tygodniu więc mogę zrobić opcje A, B, C? I czy system 15-10-5 stosować do każdego ćwiczenia? I czy w pierwszym tygodniu mogę ćwiczyć 3 razy w tygodniu i tego się trzymać (ew zmieniać kolejność ABC)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2820
Chodzi mi np ze w pon wyciskanie płasko we wtorek rozpietki w piątek na skosie i tak ze wszystkim ćwiczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Rozpietki to izolowane, tego nie dajemy na FBW.

Mam pytanie, jak ma wygladac hiit? Bo w artach nie jest dokladnie opisane, tylko jak wyglada interwal.
Powiedzmy ze 1 interwal u mnie bedzie mial 30s sprintu i 45s truchtu. Robie 4-5 interwalow. Krotko bedzie wtedy trwal chyba.
Czy moze tak:
5 min truchtu
interwaly
5 min truchtu

Ile interwalow na poczatek robic?
Edit: zrobilem dzisiaj 4 interwaly, 15sprint i 30trucht, tylko ze liczylem w glowie sekundy i nie wiem czy dokladnie. Jak wy to liczycie?
A i nie chcialo mibsie wymiotowac -> zwiekszyc czas sprintu?

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-08 05:57:37

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-04-08 07:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Czy bieganie [długo dystansowe] jest dobrym treningiem na nogi, albo czy chociaz w jakiejs czesci moze zastopic to cwiczenia z ciezarkami na nogi? Ile dni w tygodniu jak cos najlepiej biegac i ile minut? Podkreslam - nie chce schudnac ;p, potrzebuje nabrac masy

2. czy basen to rowniez dobre rozwiazanie dla miesni, 1-2 razy w tygodniu, samo plywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyanis

bieganiem to ty masy nie zrobisz


na basenie raczej tez nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
a czym sie roznia pulsometry za 120 od tych za 30 :D? bardziej wytrzymałe i nie popsuja sie po tygodniu ? czy nie warto przepłacac

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Naciągnięta pachwina . Rozciągać czy nie ? smaruje codziennie Ben-Gayem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
CoCoMW gdzie ty takie tanie masz? Ten za 120 to jest jakas taniocha dlatego pytam czy dobry. Bo wiekszosc kosztuje grubo ponad 300 zloty spokojnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium