SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ricz99

poniedzialek klata tric
sroda plecy bic
piatek nogi barki

kamcios18

wrzuc jakąs ankiete....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
Nie nie sorry pomyliło mi się ;)

Czyli np. jak biorę hantle, i np. w dany dzień ćwiczę sposobem młotkowym. To na jedną 12 razy i na drugą 12 razy. i to jest 1 seria ??. I potem np. za parę minut, znowu na jedną 12, na drugą 12, i to druga seria ??.

Aha a na masę dobre są właśnie ćwiczenia sposobem młotkowym, a na rzeźbę z supinacją ??

Nie wiem, ale jakoś wydaje mi się że 8 razy ugięcie ręki, to mało...:D zwykle robiłem, ze 40 od razu lol. No ale spróbuje robić seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
ok to od następnego tygodnia pojadę takim planem

a na rzeźbę lepszy będzie split 4dniowy czy fbw 4 dniowe ABAB? (teraz jadę masówkę ale tak orientacyjnie pytam żebym na przyszłość wiedział

kamcio rób seriami najlepiej stosuj progresje ciężaru tak że robisz 12 powtórzeń, potem dokładasz ciężar i robisz 10powtórzeń, znowu dokładasz ciężar i robisz 8 powtórzeń

Zmieniony przez - Ricz99 w dniu 2010-07-07 12:35:01

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9
A jak często można ćwiczyć biceps ??. W sensie że nie tak BARDZO intensywnie, że nie wiadomo jaki ciężar. Można kilka razy w tygodniu ??. W sensie że np. w poniedziałek ćwiczę, we wtorek już nie, w środę ćwiczę, w czwartek nie ?? Czy raczej dłuższe odstępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 721
Obecnie na klatke robie 10 powtórzeń bez pomocy , zwiekszam o 5 kg robie z 5 powtórzeń bez pomocy i 3 z pomocą , i potem dokladam jeszcze 5 kg i robie z 3-4 sam i 4 z pomocą i słabo mi coś siła na klatce rosnie , lepiej obniżyć ciężar i robić wszystkie powtórzenia samemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
kamcio to co ty tylko biceps cwiczysz?
tzw. sylwetka dyskotekowa
cwicz raz w tyodniu 2/3cwiczenia po 4 serie
tak to je zajedziesz i nie beda rosly

iamwicked
rob tak zebys ciezar byl w stanie podniesc samemu, zrob sobie 4 serie 12powtorzen,10 powtorzen,8powtorzen x2
12 z zapasem, 10 zebys podniosl bez problemu, a 8 zeby to byl twoj maks ewentualnie ktos moze ci troche pomoc jak nie dasz rady podniesc ostatniego

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10622
Jaka kolejność wykonywania ćwiczeń (klatka,tric,bic itp.) jest według was najlepsza i dlaczego ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Mam pytanie,
czym można zastąpić drążek?
Nie mam drążka ani wyciągu, tylko ławkę, sztangę i hantle.
Chodzi mi głównie o to czy można do splitu dać wiosło sztangą i hantlem.
Wiem że drążek najlepszy, ale czy te ćwiczenia w pewnym stopniu bedą też dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
michol tak, wiosło dobre ćwiczenie, dobre ćwiczenie też martwy ciąg tylko je trzeba wykonywać bardzo poprawnie technicznie żeby się nie nabawić kontuzji

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Wiem że mc też dobry, ale chodziło mi bardziej o szerokość pleców.
Dzieki za odpowiedź.

Zmieniony przez - michoHGJLB w dniu 2010-07-07 19:58:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium