SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
Dzisiaj już nie wytrzymałem i poszedłem się poruszać Porobiłem jakieś prawie FBW, potem zestaw rehabilitacyjny na kręgosłup, który dostałem od BroStyle Pierwszy raz od maja tamtego roku, zrobiłem ćwiczenie na proste brzucha, bo dostałem już pozwolenie i od niego, i od mojego fizjo, który zbadał szerokość rozstępu, i już wcale nie jest taki duży. Poza tym vacum, plank, 2 izolacje na pośladki (zrobiłem HT jednonóż i wchodzenie na ławkę bokiem), rozciąganie lężwiowo-biodrowego i czworogłowego, a prostownikiem zajmie się już fizjo.

Z klatką nie jest już tak źle, ropa już wywalona do końca, został już chyba tylko stan zapalny. Jeszcze jest obolała, ruchomość ograniczona, ale tragedii nie ma. Wczoraj jeszcze nie mogłem zrobić ściągania z góry, dzisiaj już poszło spokojnie.

No i dalej - z tego wszystkiego zapomniałem napisać, że miałem wizytę u neurochirurga, i w sumie wyszło pozytywnie Odcinek piersiowy, który najbardziej mnie martwił po rezonansie, okazał się niczym groźnym. Zrobiło się zwapnienie 4 kręgów po stanie zapalnym, który najprawdopodobniej miał miejsce wtedy, kiedy zebrała mi się woda w płucu. Mam po prostu na tym odcinku już sztywny kręgosłup, ale nie jest to w żaden sposób groźne. Kazał tylko zająć się tą dyskopatią w odcinku lędźwiowym, co zacząłem robić od dzisiaj z pomocą BroStyle

No i na zakończenie kilka słów o obecnej "formie" - waga spadła sporo, tylko 99kg dzisiaj rani pokazało. A było 104 najwięcej teraz po minicucie. Góra tragedia, jak niećwiczona, a nogi może trochę zmalały, ale i się wyostrzyły jak zawsze Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy dość szybko.






Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2019-02-17 14:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887307
Mimo wszystko! Dobrze się czyta tak pozytywne słowa w takim wypadku! Kolejny weekend się widzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
Dobra bo to śmiesznie wygląda, pisz, że jestem Krzysiek
Czas najwyższy, że wszystko się prostuje, oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w poniedziałek takie pozytywne informacje czytać to sama przyjemność oby było już tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
czyli co,z wielkiej chmury mały deszcz? z kręgosłupem ogólnie nie ma dramatu jak myślałeś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
No może nie taki mały, bo te problemy jednak dalej są dość poważne. Tyle, że da się je obejść bez operacji. Z pomocą fizjo, myślę że jestem w stanie wyjść na prostą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 183 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
Super informacja ;) wracaj Przemo ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402557
prz1993
No może nie taki mały, bo te problemy jednak dalej są dość poważne. Tyle, że da się je obejść bez operacji. Z pomocą fizjo, myślę że jestem w stanie wyjść na prostą


dlatego nie ma co za daleko wybiegac w przyszłość i za duzo sobie brac na glowwe jak/co to bedzie a działać na bieżąco ile się da
zdrówka Przemku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
Coś tam ją spompowalem, ale jeszcze za wcześnie na normalny trening, nawet na wysokich zakresach. Jednak przy rozciagnieciu boli. Myślałem, że jak krew nsplynie, to i jeszcze ropy się zbierze, ale nic jednak. Nie wiem za bardzo czym to teraz smarować, bo ropy nie ma, ale dalej spory kawałek jest lekko spuchniety, przekrwiony, no i mocno twardy. Nie wiem, okłady z octu? Maść arnikowa? Ma ktoś jakiś pomysł?
Poza tym znowu rehabilitacja zrobiona. Po wczorajszej, to aż poslady mi dzisiaj bolą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium