SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276470

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2559
czy miesnie brzucha rosną? bo gdzies czytalem to pisalo ze rosna ale nie znaczne czyli 2-3cm max. Bo trenuje brzuch juz jakies 5 miesiecy i juz mam lekko ciasne spodnie a tłuszczu brzuchu raczej nie widać?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 4154 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73856
Czym się różni trening przy redukcji od treningu na rzeźbę ? Nie chodzi mi o diety i zapotrzebowania tylko o same założenia treningowe.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
rafalf91
Mięsnie brzucha jak wszystkie inne rosną. Nie zapominaj, że rosną także plecy (np prostowniki) i cały obwód, a nie koniecznie oponka. :)

fsl
Redukcja to po prostu zrzucanie wagi. Redukcja - obniżanie, likwidowanie. Rzeźba - podkreślanie, uwidacznianie mięsni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
Mięśnie brzucha rosną jak każde inne. Bo co by było gdyby stały w miejscu? Byłyby małłe. Prawda? One rosną w swoim czasie i swoim tępem, zależnie od organizmu jakim, kto dysponuje. Drugą przyczyną jest to, że jeśli je wspomagasz rozwijać rosną szybciej i są bardziej widoczne, a jeżeli nie no to będą rosły wolniej. Tak to już jest

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 4154 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73856
adzik123 - to wiem, tylko że zarówno przy redukcji jak i przy rzeźbie stosowany jest odpowiedni trening i właśnie o ten trening mi chodziło.

Konkretnie chodzi mi o rodzaj ćwiczeń przy obu przypadkach (złożone, izolowane), liczba serii, powtórzeń, czy trening na rzeźbę można łączyć z aerobami ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63310 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787668
Oczywiście że można to dość powszechnie stosowane połączenie

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31462
ja mam pytanie czy moge robic martwy ciag w inny dzien niz plecy bo musze go robic malym ciezarem jezeli wogule go zrobie bo po treningu plecow mam strasznie slaby chwyt i sztanga wypada mi z rak

dodam ze jak wpadam na silke robic sam mc to spokojnie jade 150 ok 8 ruchow a jak robie go po cwiczeniach na plecy to 140 po 2 ruchach wypada mi z rak jak zaloze paski to plecy nie daja rady po 5 ruchu
strasznie mnie to denerwuje bo wiem ze moge cwiczyc wiekszym ciezarem

dodam ze cwiczenie mc w inny dzien nie kolidowaloby z moin planem treningowym
a glownym celem przeniesienia mc na inny dzien jest wieksze napiecie miesni (prostownikow)po przez zastosowanie wiekszego obciazenia

prosze o opinie czy rozlozyc trenieng na 2 dzi czy leciec wszystko w 1 ale mniejszym obciazeniem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31462
napisze jeszcze moj trning na plecy

podciaganie na drazku szerokim chwytem z obciazeniem 4s 12 10 8 6

wioslowanie sztanga 3 serie 12 10 8

wiosowanie polsztanga jednoracz 3 serie 8 8 8

no i mc 3-4 serie 10 8 6
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63310 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787668
zmieniłbym konstrukcje treningu pleców

martwy ciąg
podciąganie
wiosło

To spowoduje że najlepsze ćwiczenie dasz na początek kiedy jesteś w pełni sił a reszte traktuj jako uzupełnienie

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 284
Witam! :) czy mógłbym ktoś odpwiedziec na moje pytanie?:P bo przeoczony zostałem javascript: test('');
javascript: test(''); ponawiam pytanie:

"Jednak zostane narazie przy tym swoim ACT :) Tylko mam jeszcze pytanie... Mianowicie ja trenuje jeszcze piłke nożną i treningi przeważnie mam środa, piątek + sobota/niedziela mecz. ACT robie we wtorek, czwartek i sobote. Czy lepiej przestawic to w te dni w których mam treningi piłki czy zostawić tak jak jest.. ? Pozdrawiam"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

electro
Polecane artykuły