Waga oczywiście spadła 2kg
Strzał już poszedł przed świętami, więc można powiedzieć że prawie tydzień już leci prima. Za jakieś 10 dni zbadam estro, bo narazie odstawilem IA. Makro na start to 300g B 30g t 520g ww w dni MC i 620g ww w dni HC. Dzisiaj sylwetka strasznie wyglądała, ale powinno szybko wrócić




