SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3751695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Dzisiaj zrobiłem już trening, wyszło 6 dni off od treningu, a tymbardziej diety Waga oczywiście spadła 2kg Strzał już poszedł przed świętami, więc można powiedzieć że prawie tydzień już leci prima. Za jakieś 10 dni zbadam estro, bo narazie odstawilem IA.
Makro na start to 300g B 30g t 520g ww w dni MC i 620g ww w dni HC. Dzisiaj sylwetka strasznie wyglądała, ale powinno szybko wrócić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5800 Napisanych postów 4621 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27668
prz1993
Wczoraj zrobiłem już ostatni trening. Teraz długa przerwa, następny dopiero w sobotę. Ale bardzo mi trzeba tej przerwy, bo motywacja już była na bardzo niskim poziomie. Dzisiaj już jadę do siebie na wioskę. Już teraz życzę wszystkim wesołych świąt
Niżej jeszcze jakieś 2 fotki. Nie jestem zadowolony z tej masy, ciągle jest za chudo. Może i bf dobry, ale mimo wzrostu 18kg od początku masy, nie widać tego zupełnie.








Przemo jest bardzo dobrze ! ;) bedziesz startował po nowym roku gdzieś ? Bo chyba coś wspominałeś o tym . Jakie suple lecą?

Michass90

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Plan jest na wiosnę, ale nie mam żadnych konkretów. Jak będzie forma to wyjdę, jak nie będę zadowolony to nie.
Od tygodnia już saa pod redukcję, test 1g, prima 500mg, master enan 600mg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5800 Napisanych postów 4621 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27668
prz1993
Plan jest na wiosnę, ale nie mam żadnych konkretów. Jak będzie forma to wyjdę, jak nie będę zadowolony to nie.
Od tygodnia już saa pod redukcję, test 1g, prima 500mg, master enan 600mg.


Na masie jak saa szło ? Bo dobrze to wygląda jak od tygodnia dopiero saa pod redukcje

Michass90

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5800 Napisanych postów 4621 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 27668
prz1993
Standard 1g test 750mg deka.

Jak samopoczucie na dece ? O ile ja mogę npp stosować i jest ok ostatnio próbowałem deke i jednak dalo sie odczuć ze głowa juz gorzej ..

Michass90

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1547 Napisanych postów 2314 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59163
prz1993
Plan jest na wiosnę, ale nie mam żadnych konkretów. Jak będzie forma to wyjdę, jak nie będę zadowolony to nie.
Od tygodnia już saa pod redukcję, test 1g, prima 500mg, master enan 600mg.

Mój ulubiony miks leciałem tak ostatnim razem dość długo ale dawki mniejsze ;) czekam na relacje ;) sam za jakiś miesiąc wlatuje na prime i też spróbować chce już na większej dawce ;) na pewno nie takiej jak ty ale i tak sporo będzie ;) powodzenia
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892876
Ogólnie chciałbym dać więcej, ale muszę najpierw zobaczyć jak będzie z estro. Prime już raz brałem, ale to było w 2016 chyba, i nawet nie pamiętam jak i czy w ogóle mi zabijała. Jak nie zbije jakoś mocno, to podbije na 700mg pewnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1547 Napisanych postów 2314 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 59163
prz1993
Ogólnie chciałbym dać więcej, ale muszę najpierw zobaczyć jak będzie z estro. Prime już raz brałem, ale to było w 2016 chyba, i nawet nie pamiętam jak i czy w ogóle mi zabijała. Jak nie zbije jakoś mocno, to podbije na 700mg pewnie

700? Burżuj piedolony

S ex
A lkohol
A naboliki

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

Shoty
Polecane artykuły