SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870241
To prawda, bo czy jadłem ryż czy pierogi, to nawet w retencji nie było różnicy Do czitów nie ciągnie w ogóle, wiem że mam ważny cel i nie muszę podjadać A w sumie jak się dobrze przyrządzi, to i czyste żarcie może być smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9836
a nie kiedy i suchy ryż smaczny hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
A mi się wydaje że nie stricte ma znaczenie jakie ww jemy tylko do jakich ww przyzwyczaimy swój układ trawienny.. potem raz na ruski rok zjemy coś innego i zaczynają się jazdy

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
ja to mam inną teorie - to co nam nie służy (nie jesteśmy uczuleniu na zasadzie zjedzone = biegunka, ale raczej nadwrażliwi przy dłuższym stosowaniu), weźmy przykład glutenu - zjesz raz, nadal jest ok, zjesz kilka razy w ciągu tygodnia robi się problem, jesli tak wyglądają kolejne 2-3tyg, to się kumuluje i potem już zmiany kosmetyczne, czyli przejście na raz w tyg nic nie daje - trzeba znowu wywalić na stałe. Imo trzeba takie produkty w diecie namierzyć, które się dopiero po jakimś czasie mszczą 9wywłuja mikro zapalenia) i w skali 10-12tyg masy będzie cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
To ze teraz będzie czysto to tez plus dla Sylwii;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
sOiR
A mi się wydaje że nie stricte ma znaczenie jakie ww jemy tylko do jakich ww przyzwyczaimy swój układ trawienny.. potem raz na ruski rok zjemy coś innego i zaczynają się jazdy

No nie do końca tak jest-to weź odrzuc ryz/makaron i jedz dziennie pierogi, bułki pszenne czyli przyzwyczai jak to piszesz do tych bułek i innych przetworzonych i po miesiącu zjedz ryż - w tą stronę to na bank nie zadziała, a przecież coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870241
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
opalinho
sOiR
A mi się wydaje że nie stricte ma znaczenie jakie ww jemy tylko do jakich ww przyzwyczaimy swój układ trawienny.. potem raz na ruski rok zjemy coś innego i zaczynają się jazdy

No nie do końca tak jest-to weź odrzuc ryz/makaron i jedz dziennie pierogi, bułki pszenne czyli przyzwyczai jak to piszesz do tych bułek i innych przetworzonych i po miesiącu zjedz ryż - w tą stronę to na bank nie zadziała, a przecież coś innego

No z tym muszę przyznać Ci racje, że w tą stronę jednak to nie działa

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
A wódki to by się napił...
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870241
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium