SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 183 Napisanych postów 479 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21648
Super sprawa , sam teraz od dejwika wziąłem i jestem mega zaskoczony. Mobilność na plus obw dodatku na siadach i wypychaniu na suwnicy dupa aż do łydek dotyka ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Wha, i zapomniałem o opinii na temat smaku białka maślane ciastko. Lipa, podobnie jak sezam takie nie wiadomo co. Słodkie, nie odrzuca, ale nikt by w życiu nie zgadł jaki to smak. Koniec z testowaniem, biore już tylko najlepsze sprawdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
Te buty są kozackie <3 nawet z samego wyglądu warte swojej ceny
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
prz1993
Kupiłem na zaś, mówię że i tak siadów nie mogę na razie
myslalem ze wiekszy rozmiar z nadzieja ze stopa urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Nie wiem czy za mocno dziś poleciałem z plecami, czy po prostu przypadek, ale teraz na wieczór dopadł mnie taki ból pleców, jak praktycznie na początku tego wszystkiego... BLP zabronił mi brać przeciwbólowych jak ketonal czy tramal, ale bym się chyba zesrał jak bym nie wziął... Teraz trochę przeszło. Dobrze że jutro kolejna wizyta u niego. Chuy już by to strzelił, myślisz że jest lepiej, że się poprawia, a tu buum... Humor po przyjściu butów został zyebany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
U mnie ziomek co crossa prowadzi ma identyczne buty ale o opinię nie pytałem.

Kure lipa z tymi plecami;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Dzisiaj trneing na który długo czekałem, bo dwójki i poślad bardziej siłowo. Niestety, po zupełnie nieprzespanej nocy, z bolącymi plecami i znowu lapiącymi przeponę skurczami, nie mogło być dobrze... Niby swoje i tak kopyta dostały, ale musiałem zmagać się z mocnym bólem, i zatykającym oddechem.

1. Uginanie leżąc R8
2. Wyciskanie wysoko szeroko R10
3. Uginanie stojąc R10
4. MCNPN smith 4x12
5. Hip thrust R8
6. Wykopy w tył 5x10
7a. Przywodzenie 4x8
7b. Odwodzenie 4x8

+ aero 20 min

Nagrałem co nieco, żeby pusto nie było.










I na poprawę humoru doszedł prezent od Dejwika To tak jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy się lubimy, ze względu na czasami odmienne zdanie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30806 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870686
Właśnie wróciłem od Kamila z rehabilitacji. Ten gość to magik Na początku mówię, że zaczęło mnie coś kłuć pod prawym żebrem, okolice wątroby, i podejrzewam, że to może być coś z wątrobą właśnie. On nawet nic nie zobaczył, i mówi że na pewno nie, i zaraz zrobi tak, że przestanie kłóć. No i jak powiedział tak zrobił Powciskał gdzieś paluchy, pougniatał, i przeszło
W plecach też spora ulga, oby się tylko utrzymało. Mówi, że to reakcja na powrót do spania na łóżku, po 3 miesiącach fotela...
A wychodząc, pod drzwiami minąłem się z forumowym Kabo Pół sfd w jednym gabinecie

No i kolejny dobry news - za kilka godzin widzę się z Marianem, bo śpicdzisiaj u mnie. Kolejna dawka motywacji wpadnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium