SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6099
tomaszS
Przemek aż trudno uwierzyć że miałeś takie problemy zdrowotne!
Super sylwetka.

Trzymam kciuki, dajesz dalej


Spokojnie i bez podniety, trzeba czasu w którą stronę to pójdzie. Ja tylko zdrowia życzę a nie osiągów. Zdrowia, zdrowia i tylko tyle bo Przemek to młody chłopak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Nie ma podniety ani euforii tylko stwierdzony fakt, że sylwetka wygląda lepiej niż zdecydowanej większości ZDROWYCH ludzi stąd zważywszy na historię Przemka - chylę czoła!

Sam miałem operację kręgosłupa rok temu i już nie oczekuje podium na zawodach (triathlon) tylko cieszy mnie fakt że mogę w ogóle trenować i startować.
Życie zmienia priorytety.

Zdrowia jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Przemku a odnosnie watroby nie myślałeś że jedzenia , szczególnie białka trochę za dużo na ta chwilę może być , żeby zmniejszyć i odciążyć ja trochę na jakiś czas ? jak to wygląda z Twoich obserwacji i tego co lekarze mówili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Białka i tak dałem mniej, niecałe 2,5g/kg. Choć bardziej niż białko wpływ mają cukry proste, tłuszcze trans, no czyli ogólnie syfiaste jedzenie. I tego się wystrzegam, nie licząc Sopotu Przedwczoraj zacząłem też wbijać TAD600, oryginalny Włoski i Rosyjski ( nazwa Riton, też pierwszy raz widziałem ) i polecę 2 amp e2d. Wątroba swoją drogą, ale i na inne sprawy zdrowotne pozytywnie podziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Białko nie wpływa negatywnie na wątrobę, to już dawno obalony mit
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
W ogole nie jestem zaskoczony tym jak wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
NicNieWiem
Białko nie wpływa negatywnie na wątrobę, to już dawno obalony mit


do tej pory pojawiają się sprzeczne info.
raz piszą żeby ilość białka ograniczać , za chwilę można przeczytać że podwyższona ilość białka sprzyja regeneracji wątroby. jednak większość info dotyczy nie trenujących , chorych , mających problem z wątroba osób i o to tylko mi chodzi. to że u zdrowych osób nie ma to znaczenia to wiem , u Przemka próby wypadły ok w badaniach a jednak cały Czas coś jest nie tak z wątroba niby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
A ja w sumie trochę jestem Co do tego białka jeszcze, to nawet w szpitalu nie kazali mi ucinać. Dieta wątrobowa różniła się tym, że nie miałem nic smażonego, warzywa tylko surowe a nie dosładzane sałatki, i niendostawałem owoców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
mowiles jakie ilości białka idą ?
z ciekawości pytam , bo sam mam problem z wątroba i jak przeczytałem że większa ilość białka właśnie sprzyja regeneracji to myślę spoko, pasuje mi to a za chwilę czytałem no zwiększyć na 1,5g i już tak fajnie nie było ;) co oczywiście tyczylo się osób nie trenujących oczywiście


Zmieniony przez - wincol w dniu 2018-08-02 19:28:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium