SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138884

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Co innego wysrac korek jak sie ladowalo bez wody, a co innego zlogi zebysmy sie rozumieli dobrze panowie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
O tych zawodach to tak wtrąciłem tylko, chodziło mi o normalne czyszczenie Jerzy wpisz w googlach czyszczenie gorzką solą. To głównie niby chodzi o jakieś czyszczenie wątroby, ale robi się bes tych oliw i grejfrutów, i czyści dobrze kichy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
A po takim czyszczeniu jesz normalnie odrazu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
Najlepiej kilka godzin przed zaczęciem nic nie jeść, w trakcie nic, i potem z rana zacząć dopiero kilka godzin po ostatniej szklance. Wiadomo, pewnie lepiej by było jakieś lekkostrawne ryżyki same itp jeść, ale ja jadłem zawsze normalnie od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Nom jest taka ksiazka Oczyszczanie organizumu Malachova pisze tez tam o tej motodzie i sa okresloen cwiczenia zeby poruszyc cale kichy zeby jak najwiecej ruszylo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Jak ktoś chce dobrze oczyścić organizm polecam przelecieć metodę Ewy Dąbrowskiej. Te min 14dni jak zaleca pani doktor. Fajna sprawa, tylko trzeba się mentalnie przygotować i przestawić bo jest iście drakońska.

Wielu znam co podchodziło i psychicznie odpadło. Ja sam podchodziłem 2x - 1x odpuściłem po 4dniach, później ~6mies się przygotowywałem z pomocą maratończyka (on doszedł do 6tyg kilka razy w roku) do drugiego podejścia i dałem radę zalecane 14dni. Piękna sprawa, człowiek czuje się jak ptak

Jak ktoś się chce sprawdzić swoją wolę to polecam spróbować

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
miczelx
Co innego wysrac korek jak sie ladowalo bez wody, a co innego zlogi zebysmy sie rozumieli dobrze panowie.


Jasna sprawa. Wspomniałem tylko o tym w kontekscie gubienia kilogramów

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
miczelx
Skint napewno nie odstawiles jakiegos pokarmu ? obajw alergii pokarmowej ksiazkowy


Próbowałem zmieniać ryż na kaszę, makaron, pieczywo ciemne, mięso z piersi na uda, karkówkę i ni hoo-hoo, dalej to samo. Doszło do tego, że raz jak kichnąłem po jedzeniu, to mi dosłownie ryż z kchawy wyleciał (ziarenko). I nie kituję, tak kurna było. Lekarz przepisał jakiś lek na refluks i pomagało doraźnie, ale najbardziej pomogło przejście na inny system żywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Panowie szybka rada. Jakie dawki enana (andro) rozpisac 45 latkowi,ktory ma za niski poziom testosteronu i chce poprawic swoje samopoczucie i libido oraz jaki zapodac mu odblok? Nie chce samemu nic testowac gdyz jest to moj ojciec i nie wiem jaka dawke dostosowac mu na hrt ,nie chce on sie udac do endo ani nic. Z gory dzieki

250 mg co 7-10 dni będzie miał takie "lepsze" hrt i zadnego pct bo po co ??


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-01-22 12:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Wbijaj mu lotkę 200mg co 14dni i niech się spowiada jak się czuje.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium