SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39282
Stało się...nigdy nie miałem problemów po oralnej metce(choć ostatni raz brałem 8 lat temu chyba) a dziś po tygodniu brania zgaga, s**nie i brak apetytu od rana :/ Do tego od kilku dni zamulony chodzę, zupełnie testa nie czuje(leci enan). Lata nie te chyba. Kończę. Pytanko - czy jest sens zamiast Mety dać Turę na 6 tygodni? Będą takie same problemy czy to raczej charakterystyczne problemy dla Metki?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
F1.08
Stało się...nigdy nie miałem problemów po oralnej metce(choć ostatni raz brałem 8 lat temu chyba) a dziś po tygodniu brania zgaga, s**nie i brak apetytu od rana :/ Do tego od kilku dni zamulony chodzę, zupełnie testa nie czuje(leci enan). Lata nie te chyba. Kończę. Pytanko - czy jest sens zamiast Mety dać Turę na 6 tygodni? Będą takie same problemy czy to raczej charakterystyczne problemy dla Metki?


Orale już musisz całkowicie odstawić teraz jak zmuliło flaki.
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
kamil9
Sporo bo to już drugi miesiąc na cyklu


Rozumiem że prolaktyny nie zbijales?
Istnieje możliwość że wbijasz tylko testa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
kamil9

Testosteron 522 / 9,1 - 55,2
Prolaktyna 16,7 / 2,5 - 17
Estradiol 107 / 20 - 56


Niby nie każdemu musi prolaktynę wywalić ale jednak powinna być ponad normę. Tak działa nandrolon.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
F1.08
Stało się...nigdy nie miałem problemów po oralnej metce(choć ostatni raz brałem 8 lat temu chyba) a dziś po tygodniu brania zgaga, s**nie i brak apetytu od rana :/ Do tego od kilku dni zamulony chodzę, zupełnie testa nie czuje(leci enan). Lata nie te chyba. Kończę. Pytanko - czy jest sens zamiast Mety dać Turę na 6 tygodni? Będą takie same problemy czy to raczej charakterystyczne problemy dla Metki?


na turze bedzie to samo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Spróbuj vivomixx dac. U mnie to kwestia rozwalanej flory
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
U mnie na turze (Androchem) żadnych problemów z flakami i apetytem. A wiekowo bardziej posunięty jestem.
No ale jeśli flaki wysiadły, to nie wiem czy to będzie dobry pomysł z tą turą.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-11-20 13:21:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2243 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170947
Prolaktyna przy nandro jest zawsze ruszona jak jest tam nandro, nie ma opcji żeby wynik prl przy dece czy npp się nie podwyższył,
różnice tylko takie że jednemu bardzie drugiemu mniej

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Pany, od prawie 2tyg mam qwskie bóle kostno-mięśniowe. W tle leci DHB, t3, susta i GH chińczyk.Myślałem, że to wina estro, ale zbiłem symexem i dalej to samo, spać się nie da.

Od kilku dni pojawił sie kolejny objaw. Qwsko drętwiejące paluchy u prawej ręki, momentami nie moge ścisnąc pięści do końca.
Stawiałem na to, iz to sprawka GH, ale zaczynam się już niepokoić delikatnie..

Jakieś sugestie ?


Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2017-11-20 14:06:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium