SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
mam nadzieję, że już jest lepiej z pośladkiem, ale naprawdę mega dziwna akcja, jeśli rzeczywiście po takim czasie zaatakował by stan zapalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Niestety od wczoraj się pogorszyło. Byliśmy na spacerze, i pchałem wózek z mamą, i chyba za bardzo ten poslad pracował. Zaraz wracam do domu, bo już i tak mam po świętach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69318
U mnie stan zapalny wyskoczył po 3 dniach po strzale.... Wcześniej kilka strzałów bez problemu a koniec flakonu i stan zapalny.... Samo się rozeszło po ok 10-14dniach....u mnie leciał dhb 0,7cm....
Raczej u Ciebie obstawiam dhb....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
A z czego miałeś dhb? Bo ja Panax, ponoć właśnie nie robi stanów zapalnych jak wszystkie inne. Ale może to jednak nieprawda, no albo zwykły niefart.
Brałeś przez ten czas jakieś nlpz?


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2022-04-18 10:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
z DHB jest ogólnie problem
Nie chodzi o Lab. Tak w skrócie ( jeśli mamy dobre stężenie )
Jeśli damy za mało gwajakolu to będzie bolesny, co za tym idzie mogą być większe stany zapalane
Większa ilosć gwajakolu, to mniej bolesny, ale większe ryzyko krystalizacji i stan zapalny
Oczywiście bardzo ważna kwestia to indywidualne odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ja właśnie też słyszałem, że ten panax zupełnie bezbolesny jako jedne z niewielu dhb, o ile nie jedyne?

nawet tutaj w dzienniku przewinął się ten temat, pytanie tylko czy właśnie to jest przyczyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69318
Miałem z Saturna i bez problemu było,później soda początek też bez problemu a ostatnie 3-4 strzały już było czuć miejsce inj i to dość mocno .. jeden stan zapalny...
Nie brałem nic, żadnych leków tylko masowałem co jakiś czas miejsce i się rozeszło ..ale bolało,opuchlizna,zaczerwienienie i cała partia mięśnia ciepła...
Obydwie firmy robione na gwajakolu.
Taki urok środka raczej... Znajomy miał squiba i kilka flakonów lux, bez problemu a jeden strzał i też stan zapalny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69318
Ogólnie środek fajnie trzyma nabicie ale estro mi ubija...
Tak wziolem z ciekawości... I po raz kolejny się przekonuje że te wynalazki nie są jakieś super....
Nie ma to jak podstawowe środki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870683
Ja wziąłem bo innych środków nie mogę, a po tym ciśnienie mi nie wzrasta i estro też mi nie kasowalo. 300mg a nabicie lepsze niż na 50mg oxy ed. Fajny środek, no ale z tymi stanami zapalnymi chyba jednak nie do końca problem zażegnany. Panax był właśnie mocno skrystalizowany, ale łatwo się rozpuścił w gorącej wodzie. Dziwne tylko że ropy nie mogę ściągnąć, bo też dupa jest spuchnięta i czuć że siedzi tam jakiś płyn.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium