SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3420575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Chyba lepiej mieć mimo wszystko rozepchaną tą talię niż wtedy dalej koksić nie wiedząc o wadzie serca i zwyczajnie paść niedługo na zawał Przynajmniej wyleczyłeś to o czym nie wiedziałeś i mogło Cię zwyczajnie zabić.
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a ja powiem tyle: nie ma co p******ić ;) kto nie przechodził przez poważniejszy uraz/kontuzje/chorobę może tylko sobie wybrazić co się czuję w takich momentach, plus jak np słyszysz że już nigdy nie bedziesz mógł się spełanić w tym co było twoim zyciem czy nawet sporą cześcią, zwał jak zwał-po prostu pasją. NIe bedziesz mógł się reazlizować w tym dalej-tego się nie da opisać. Wtedy problemy zycia codziennego typu nie chce mi sie wstać, nie chce mi się do pracy, znowu to j**ane cardio itp itd - stają się niczym. A pisanie ze jak już tyle przeszedłeś to teraz nic się nie złamie to wiecie...tylko pisanie. I nikomu nie zycze żeby musiał przez takie coś w zyciu przechodzić i przekonać się na własnej skórze. Teraz jest zaj**iście Przemo wórcił i tak ma zosatć, nie ma co ciągle wracać do tego co było bo to nie pomaga w niczym. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
To co, może w końcu to sushi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
za tydzien w sobotę ostry wp****** na treningu i stejk po ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
prz1993
I właśnie pamiętaj o tym Łukasz

Tylko nie raz sobie myślę, gdzie obecnie bym był, żeby to wszystko mnie nie spotkało...


Pamietam Przemek i czekam z nieciepliwością zeby znów cieszyć sie wszystkim , patrzac na Ciebie wiem że bedzie tylko lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870230
No Mario bardzo trafnie to ująłeś Trzeba skupiać się na tym co jest i będzie, a jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia A z tym sushi... no to właśnie, już ten tydzień można się wstrzymać z czitowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
prz1993
już ten tydzień można się wstrzymać z czitowaniem


W sumie spoko, to przynajmniej mi waga nie spie*doli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Ja raczej nie dam rady sie pojawić , bardzo chciałem ...... spotkac sie z wami wzystkimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Ja to samo, bo moja żona już jedną nogą na porodówce :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870230
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium