SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TU ZADAJEMY POJEDYNCZE PYTANIA!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 238682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
proszę

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
Dlaczego w FBW nie można dać rozpiętek?Co się stanie jak np. dam rozpiętki?Pytam bo to moje ulubione ćwiczenie na klate.

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jacabdg91:
Na motyle wiosłowania różne.

metodman:
Założeniem FBW jest stosowanie ćwiczeń wielostawowych, angażujących za jednym razem kilka partii. Rozpiętki z tego co wiem nie zaliczają się do takich ćwiczeń. Choć jak ćwiczyłem planem fbw z MASSa to rozpiętki robiłem. Wydaje mi się, że jak będziesz miał dobrze ułożony plan to nic się złego nie stanie jak dorzucisz do niego rozpiętki.


Zmieniony przez - fsl w dniu 2008-05-12 00:08:06

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1611
fsl
To fajnie.THX

Niebo wypełniły olbrzymie nietoperze.Cholerne świnie!Latają!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 154
Witam!
Nie wiedziałem gdzie zadać pytanie, więc pomyślałem o tym dziale :)
Zacznę od tego, że mam 27 lat, 182cm wzrostu i 65kg wagi :/
Moją siłownią jest "praca", wielu pakerów już stamtąd uciekło, ale ja potraktowałem tą pracę powiedzmy "profesjonalnie" i zaczynając tam 2 miesiące temu zacząłem supelmentację. Pracuję na magazynie Tesco dziennie przerzucam kilka ton alkoholi, napojów, mebli, ciastek, proszków do prania i innych cięższych i lżejszych rzeczy.
Dodam dodatkowo, że jest to praca w nocy więc wszystko w moim życiu jest odwrotne :D
Dzień zaczynam o 15-18 wstaję zażywam kreatynę: Kre-Alkalyn z Olimpu
Potem jem "obiadek": ryba z pure lub spaghetti lub chińskie zawsze staram się zjeść coś z mięsem. Do tego jakiś owoc i wypijam Profi Whey Mass z Olimpu + Omega-3 + Vita-min z Olimpu + Collagen z Glucosaminą i Chrząstką +Beta-karoten
O 20:30 wychodzę z domu i jadę do pracy. Pracę zaczynam o 22:00
O 24:00 mam pierwszą przerwę jem np. frytki z kurczakiem lub kiełbaski z jajkiem lub coś innego z mięsem ale to jedzenie "barowe" z kantyny w pracy
O 3:00 kolejna przerwa i tu jem znów jakieś mięsko z czymś oczywiście z kantyny.
O 6:00 kończę pracę w domu jestem około 7 wtedy jem płatki śniadaniowe z kakao lub tosty z dżemem wypijam Profi Whey Mass z Olimpu. Kąpiel, łykam 2 mega capsy AAKG Extreme z Olimpu i kładę się spać.
Teraz moje pytanie, bo organizm już przyzwyczaiłem do tego ciężkiego wysiłku jak na moją budowę ciała i chciałbym przybrać na masie, co jeszcze powinienem dołączyć do mojego jedzenia?
Chciałbym jeszcze zacząć chodzić na siłownię ale mam jeden dzień wolny w tygodniu i jest to niedziela.
Więc co powinienem i jak ćwiczyć w ten jeden dzień?
Nie przeszukiwałem forum bo jest to odosobniony przypadek :/

Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
Ile dni treningowych starczy początkującemu aby osiągnąć zadowalające wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
vip1

To ze fizycznie pracujesz nie znaczy że mięśnie będą Ci rosły .Taka aktywność w pracy to całkiem inny bodziec dla mięśni niż trening siłowy.

Musisz zrozumieć że bez treningu siłowego lipa z mięśni a suplementy masz jak byś miał konkretny cykl więc są zbędne .

Więc do zmiany jest tak:

siłownia 3 razy w tyg by się zdała

jedzenie poczytaj o diecie bo to co zjadasz to po pierwsze nie to co trzeba a po drugie w za małych ilościach

Ułóż diete, odłóż suple, ułoż trening i jazda na siłkę

Jacabdg91

Dobrze jak byś miał 3-4 dni będzie optymalnie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 399
Czy trening 3 razy w tygodniu z konkretnym planem i nic ponad ani nic za mało da mi lepsze efekty niż tak codziennie po trochu bez planu żadnego i to jeszcze nie zawzse?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wapniak9
Regularnośc jest wskazana. Oczywiście, że lepsze efekty są gdy masz plan i ćwiczysz regularnie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na ekstremalny wzrost siły!!!!!!!

Następny temat

Prosze o porade.

WHEY premium