SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6138043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
jakie NAC jest obecnie jakorzystniej kupowac jezeli chodzi o cene ? moze byc MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kubsztix
Wszystko i na temat Dziekuje.
Jeszcze zapytam o refeed day. Ma ktos dokladne wskazowki jak to powinno wygladac?

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2014-05-12 00:10:39


to sa podstawy dzialu odzywianie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
KabaSss
jakie NAC jest obecnie jakorzystniej kupowac jezeli chodzi o cene ? moze byc MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine ?

Da. Proch wychodzi najtaniej.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
KabaSss
jakie NAC jest obecnie jakorzystniej kupowac jezeli chodzi o cene ? moze byc MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine ?

Wcinam to już 2 pakę razem z AKG-ornityny z tej firmy i mogę polecić jak najbardziej. Flaki antka znosiły przy tym zestawie bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Mihan
siemano Pany
juto lece do pl po 6 latach i mam pytanie, mozna kupic gdzies w pl bialko jaj w plynie?
szukalem na stronach lidla, tesco itp i nic, pamietam ze karpik gdzies kupowal


Mihan, w Nisku-Warchołach, na wprost straży pożarnej jest firma Kobo, która zajmuje się półproduktami dla cukierni i wytwórców słodkości, jak już będziesz w RL możesz tam zapytać
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Panowie zastanawiam się co dorzucić do testa po redukcji na 3 miesiące podtrzymywania formy.
Treningi będą leciały głównie typowo siłowe i wydolnościowe.
Trena raczej wolał bym odstawić po redukcji.

Zastanawiałem się nad masterem, ale boję się że mnie wysyfi, na trenie już pojawił się problem z cerą.
Myślałem też nad deką, tylko nie wiem czy nie będzie za bardzo pompowała przy wydolnościówkach.

Co radzicie?
Może jakieś inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 175 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4901
BESTIAXXL
KabaSss
jakie NAC jest obecnie jakorzystniej kupowac jezeli chodzi o cene ? moze byc MYPROTEIN N Acetyl L-Cysteine ?

Wcinam to już 2 pakę razem z AKG-ornityny z tej firmy i mogę polecić jak najbardziej. Flaki antka znosiły przy tym zestawie bez problemu


a masz porównanie jak wypada NAC + ornityna do fosfolipidów, które są w essentiale czy esselivach, jak wypadają próby przy tym i przy samym essentiale?
bo z myprotein też jest coś takigo jak Lecytyna + fosfolipidy 120 x 1932mg - jadł to ktoś może?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium