SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu, treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 6130172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
To dodaj węgli to wszystko wróci do normy /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Serio kwestia węgli? Jem od początku tyle samo, bardzo stabilna ogarnięta dieta.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5338
Pytanie : Leciał cabaser 0,5 e7d ale sie skonczyl i mam teraz tylko bromo jak to dawkowac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
lepiej usunac gino letro czy zrobić zabieg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 123
Gadalem z koleszka co startowal na zawodach i powiedzial ze na poxzatku powienienem redukowac samym deficytem kalprycznym dopiero potem jak przestane chudnzc powinienem wrzucic cardio ??? Co o tym myslicie


Zmieniony przez - Dianabol w dniu 15/05/2016 06:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
TomekLifeGym
lepiej usunac gino letro czy zrobić zabieg ?


Jak za duże gino to już letro może nie ogarnąć. Nie ma nic lepszego niż nóż jeśli chcesz mieć problem z głowy do końca życia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Bonawentura12
Pytanie : Leciał cabaser 0,5 e7d ale sie skonczyl i mam teraz tylko bromo jak to dawkowac ??


dawkowanie leków - temat z ankietą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dianabol
Gadalem z koleszka co startowal na zawodach i powiedzial ze na poxzatku powienienem redukowac samym deficytem kalprycznym dopiero potem jak przestane chudnzc powinienem wrzucic cardio ??? Co o tym myslicie



Zmieniony przez - Dianabol w dniu 15/05/2016 06:49:10


Myślę, że możesz tak zrobić. Na początku sam deficyt powinien dać radę, jak już będzie zastój i problem z dalszym cięciem kalorii dodaj aero. Pomyśl/poczytaj też o innych możliwościach, np o vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 434
rkarpinski
TomekLifeGym
lepiej usunac gino letro czy zrobić zabieg ?


Jak za duże gino to już letro może nie ogarnąć. Nie ma nic lepszego niż nóż jeśli chcesz mieć problem z głowy do końca życia.


a za duze tzn jakie ? moje ma 4 miesiace,wyszlo po mecie.
gruczol moze sie ciagnac w strone pachy ? bo jest taki rozciagniety od srodka klaty wlasnie w strone pach i nie wiem czy to tluszcz czy guzek taki ksztlat moze miec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Porównując tren a do e dawka tygodniowa rzędu 400mg trenu A będzie robiła tak samo jak 400mg trenu E czy liczyć to jakoś inaczej?

Powrót do formy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca,oma

Następny temat

Jaki testosteron lub co najlepiej brać na pierwszy cykl ?

WHEY premium