SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
prz1993
No ale co to za obejście? Co z tego że będziesz jednym z tych pływaków, jak nie znajdziesz otwartej siłki? Zrozumcie, żeby siłownia była otwarta, musi móc przychodzić na nią KAŻDY, a nie 2 pływaków i jeden bodybuilder.

Tak racja, dlatego jeżeli PZP poszedł taką drogą to też do nich należy teraz ruch na tle współpracy z siłowniami oraz z innymi związkami, żeby zadziałali tak samo i ogłosili głośno taką możliwość. Gdyby PZKFiTS miał olej w głowie i nie leciał tylko na kasę to by postąpił tak samo ze wszystkimi, którzy są zrzeszeni w danych klubach i wydał oficjalne pismo tak samo jednocześnie waląc informację o każdej istniejącej siłowni. Tylko tutaj trzeba ludzi z jajem na karku i tam na dole.

prycza
Jeżeli 17 stycznia nie będzie otwarcia to podczepiamy siłownie pod działalność naszego fizjo i udostępniamy klub do „rehabilitacji”

Tylko uwaga, żeby ktoś, kto Was nie lubi nie wykonał telefonu do sanepidu, nie w związku z obostrzeniami a ogólnymi zasadami jakie musi spełniać wtedy takie miejsce. W One z automatu byście dostali wytyczne i kary jeśli się do nich nie zastosujecie w danym okresie przez nich narzuconym. Rzadkość takie kontrole i teraz tym bardziej mało prawdopodobne ale zły somsiad zmotywuje się do wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21570 Napisanych postów 30803 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870666
No ja swoje a Ty swoje Juz nie będę pisał setny raz tego samego. Może inaczej - niech dojdzie 50k kulturystów że związku, i nawet nie wiem, kolejne 50k zawodowych szachistów Razem z pływakami masz 150k osób mogących legalnie ćwiczyć. Rozdziel to teraz na wszystkie silownie w Polsce. Ile osób przypadnie na jedną siłownię? 1/4? rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
Ale tu wtedy nie tylko są osoby startujące ale też każdy Jasiu uczęszczający na dane siłownie, związek wpisuje go do siebie i każdy może chodzić, a nie tylko Ci, którzy rzeczywiście chcą/mają startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21570 Napisanych postów 30803 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870666
No zobaczymy, jakby to mocno pociągnąć to może by była jakaś opcja. Chociaż od razu odpada duża grupa osób, głównie te 50+ którzy nie będą nawet wiedzieć o co chodzi. No ale nawet jako wyjście tymczasowe, może by przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21570 Napisanych postów 30803 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870666
No dobra, nagadaliśmy się o siłowniach To teraz już chciałbym życzyć wesołych świąt każdemu Podziękować za kolejny rok, gdzie jesteśmy tutaj razem, nie wiem który to już Jedzcie, pijcie, ulewajcie się, święta są raz w roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5538 Napisanych postów 16414 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 328804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Wzajemnie Wesołych Świąt!
I zdrowia przede wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Zdrowych i wesołych Świat. Ja już czekam na te wpisy typu...och te Święta, 6-8kg do przodu, hahaha. Mam zawsze z tego beke,ja to bym musiał chyba zamiast uszek kulki z ołowiem do barszczu wrzucić żeby takie liczby wykrecic. Także jeszcze raz wszystkiego dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21570 Napisanych postów 30803 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
Chyba że ktoś święta liczy aż do nowego roku

Taaa... Albo wp*****laja już jakos od wakacji ale na koniec roku i tak winne święta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium