SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3432919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Przemku!
Sorki, że tak prosto z mostu, ale co myślisz o cyklach z niskim testem i wysokim anabolikiem? Np 250 T E + 600 DD. Ma coś takiego rację bytu? Czy też lepiej klasycznie 1:1, jakie jest twoje zdanie na ten temat? Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870981
Kondziu ja Ci tylko wtedy napisałem swoje zdanie na temat ft3 powyżej, a nie że sam tak robię Póki co waga i tak szybko spada, więc nie widzę sensu podbijac Ale z czasem na pewno to zrobię

On - domyślam się, że nawiazujesz tu do tego co robi obecnie ekipa TBB? Powiem Ci tak - ja nie ulegam modzie. Dla mnie wysoki test to podstawa, oczywiście jeśli mówimy o budowaniu masy. Redukcja to co innego. Oczywiście, jeśli dobrze się czujesz na takim zestawieniu, tocnie widzę też przeciwwskazań. Natomiast ani sam, ani u swoich zawodników nie kombinuję w ten sposób. I nie uważam, że może to przynieść jakieś wielkie korzyści, a w wielu przypadkach wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1469
Rutyna, poduszki z biedronki a teraz sushi na ostatni posiłek :D i cały instagram to samo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
BroStyle
JP -> TBB -> reszta świata

100 procent albo nic. Rozmawialiśmy o tym że nawet w boksie się nie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870981
No tak w skrócie, to właśnie jak chłopaki wyżej. Żeby też nikt źle nie zrozumiał - ja dalej bardzo ich wszystkich cenię, i uważam za autorytety, szczególnie Adama i Łukasza, bo i wiele im zawdzięczam. No ale nie mogę zrozumieć tego co ostatnio robią / mówią. Raz wysokie białko jest dobre, raz złe, raz wysoki cukier jest zły, raz niski jest zły, raz wysoki teść to podstawa, teraz u każdego teść nisko. Wiem, tylko krowa nie zmienia zdania... No ale nie rozumiem takiego zmieniania zdania o 180*. Ale mówię, najlepiej niech każdy robi co uważa za słuszne. Chyba że nie wie co uważa, i idzie do trenera, to u mnie nie dostanie 1g deki i 300mg testa ew, u nich teraz pewnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10661 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Tylko jak coś komuś nie pasuje to po co w ogóle na to patrzeć i tracić na to czas jak każdy ma swoje życie i przeżyje go jak chce, mi akurat by było szkoda czasu coś robić/kogoś sledzić po to żeby tylko się przyebać czy negować, a większośc pewno i tak kupuje dostęp na forum
I uprzedzę że nie bronie nikogo bo akurat jestem że tak powiem osobą postronną. No shusi to chyba z tego co wiem wprowadził tylko jeden członek...
dobrze że ja już wczesniej czasem jadłem shusi to przynajmnije nie bedzie ze tez nagle zacząłem xD


p.s Przemo w sumie napisaliśmy posty w tym samym czasie :D
nandro vs teść z przewagą na to pierwsze to gwarantuje że nie każdy tam tak leci ;)
no i pewne informację różnie bym czytał...no ale zresztą każdy ma swój mózg którym pomysli lub nie ;)







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-06-17 13:29:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
prz1993
No tak w skrócie, to właśnie jak chłopaki wyżej. Żeby też nikt źle nie zrozumiał - ja dalej bardzo ich wszystkich cenię, i uważam za autorytety, szczególnie Adama i Łukasza, bo i wiele im zawdzięczam. No ale nie mogę zrozumieć tego co ostatnio robią / mówią. Raz wysokie białko jest dobre, raz złe, raz wysoki cukier jest zły, raz niski jest zły, raz wysoki teść to podstawa, teraz u każdego teść nisko. Wiem, tylko krowa nie zmienia zdania... No ale nie rozumiem takiego zmieniania zdania o 180*. Ale mówię, najlepiej niech każdy robi co uważa za słuszne. Chyba że nie wie co uważa, i idzie do trenera, to u mnie nie dostanie 1g deki i 300mg testa ew, u nich teraz pewnie tak


Najbardziej mnie kole w oczy to, że Cisna ludzi i nazywają januszami a potem robia to samo, szczególnie lukasz. Co innego czegoś nie robić a co innego drwić z innych a potem robić to samo. Np nie zapomne, jak Łukasz pisał gw? Nie masz na co kasy wydawać tylko na jakieś wynalazki hehe i po miesiącu sam je leciał. I wiele takich przykładów. Ja też ich cenie i szanuję wiedzę mają sporą ale... Właśnie. A co do testa nisko to tu właśnie zależy od osoby bo to może mieć sens szkoda że do nich dopiero teraz to dociera, jak ktoś mega aromatyzuje itp to bardzo często walenie dużych dawek testa i do tego ogromnych dawek ia mija się z celem lub też jeżeli chodzi o inne Sajdy. Ale samo to czy testa jest mało czy dużo nie jest jakimś wielkim wyznacznikiem. Oni nie mówią że test wysoko jest zły, po prostu dopuścili opcje z niskim testem. Moim zdaniem zrobili krok w przód, o to w tym chodzi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870981
Haha noo, z tym sushi to samo pomyślałem Ogólnie myślę że nie ma co dyskutować o tym, na pewno chłopaki robią dobrą robotę, i tego ująć im nie można. A jak Mario pisze - każdy ma swój rozum, i wyciągnie to co sam uważa za słuszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Też się zgadzam, choć tematu tego sushi nie ogarniam zacofany jestem w insta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium