SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemysław Górynowicz - przygotowania na sezon 2024 / 2025 / Sopot 2023 strona 1835

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3427487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Forma kozak ale ponad 15kg nniej a wiem ze z tym 2h Cardio to tak troche do mnie Nigdy nie startowalem, nigdy nie odwadnialem i nigdy nie mialem takiego BF'u jak mam teraz. Fotka z przed 2h w przebieralni z marszu, dokladnie 2tygodnie do startu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9836
pozwól że zapytam ile masz wzrostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
183cm aktualnie ok 91,5kg Pierwsze przygotowania w zyciu i pierwszy raz BF nizszy niz 10% masz moj dziennik ponizej - Kamil Zawitowski tam sie dowiesz reszty Tak sobie mysle ze skoro sam Slodkiewicz i Hubert tyle wala to cos musi w tym byc, widocznie jestem pod tym wzgledem podobny do nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 24 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9836
to ja mam 167cm i aktualnie 78kg :) wiec nie 15kg mniej i wzrostowo 16cm mniej spoko z chęcią zerkne powodzenia dalej nie miałem na celu oczywiście nic tu dymić tylko uzupełniam informacje o sobie dodatkowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Hubert robi bo kopiuje szkołę Radka,mam po nim chłopaków i wiem,że tam nie ma indywidualnego podejścia,każdy dostaje tyle samo.Też jestem podobnego zdania co Przemek,że nie potrzebujesz takich ilości i w zasadzie nikt nie potrzebuje bo to działa już w drugą stronę paradoksalnie.Ale pomijając kwestię tego czy coś jest mądre lub czy można to zrobić lepiej/inaczej to szacunek za jaja,że wytrzymujesz bo nie wiele osób by dało radę.
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 1051 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147131
Dokładnie szacunek ze dajesz rade ;) Ale szczerze to do startówki to Ci daleko , sporo fatu siedzi na brzuchu/boczkach i dole pleców a pola do manewru juz nie macie , takze watpie zeby udało sie to dopalić. Moge sie mylic i zycze super formy

No likes us and we don't care..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie chcę spamować w dzienniku Przemka ale napiszę tylko,że niestety muszę się zgodzić w tej kwestii z aDw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
TheFenix
to ja mam 167cm i aktualnie 78kg :) wiec nie 15kg mniej i wzrostowo 16cm mniej spoko z chęcią zerkne powodzenia dalej nie miałem na celu oczywiście nic tu dymić tylko uzupełniam informacje o sobie dodatkowo :)


Dzieki i naturalnie bez spiny ale z tego co wiem w tym roku juz jakies starty byly i chyba za tydzien kolejny wiec dziwne by bylo jak bys nie mial formy Kazdy ma inna szkole a scena i tak to zweryfikuje. Ja Chce dociac na ile dam rade ale nie z wszelka cene czyli na masie stymulantow itp. Jak juz Przemkowi wczoraj napisalem to z Dominikiem dochodzimy malymi kroczkami co i jak na mnie dziala. Niechce na koncu pluc se w brode ze zrobilem za malo

@Luki wielkie dzieki Wczoraj pisales ze efekt koncowy sie liczy a drog jest wiele, tym razem obralem taka kto wie jaka pojde nastepnym razem Lekko nie jest ale daje rade a mam 2 Roboty i Rodzinka tez by cos chciala ze mnie miec. Sklamalbym jak bym powiedzial ze jest lekko, jest wrecz w ch** ciezko ale tak ma byc bo to nie jest lekki sport Na koncu i tak wszystko zweryfikuje scena

@Adw calkiem mozliwe choc przyznam sie bez bicia ze wylapac to z tej fotki gdzie selfiak na szybko z biegu nie jest trudnu. Masz moj dziennik wejdz zobacz fotki w pozach moze sie potwierdzi co mowisz ale przynajmniej wiem ze zrobilem wszystko co w mojej mocy


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 31.03.2018 17:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21567 Napisanych postów 30800 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870640
Tu serio każdy Kamil życzy Ci jak najlepiej, bo mega w porządku chłop jesteś, no ale właśnie jak Luki - to już może działać w drugà stronę. A przykład Radka czy Huberta - to jest stara szkoła i ich myślenia nic nie zmieni. A serio, wiele rzeczy można zrobić lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Przemku, napewno idzie zrobic wiele lepiej i ja o tym doskanale wiem ale chyba zaden z Was podczas pierwszych przygotowan nie wyszedl na scene i zgarnal wszystko, czy sie myle? Cierpliwosc i dyscyplina w tym sporcie to podstawa i tego sie trzymam. Na koncu jakby cos sie udalo ugrac i tak uslysze ze slaby poziom byl/jest w Niemczech Wiedzie co mnie ucieszy najbardziej? Jak mi @Dominik napisze ze jest ze mnie dumny bez wzgledu na wynik, bo jego niechce zawiesc najbardziej. Mam 34lata i spelniam kolejne swoje marzenie jakim jest wyjscie na scene, nie mam ambincji na bycie Pro czy wygrywanie mistrzostw ale nie powiem ze nie mam checi powalczyc na scenie o wysokie miejsc w nadchodzacych startach mimo to podchodze do tego na zasadzie, co ma byc to bedzie A kazda opinia Przedewszystkim szczera i konstruktywna krytyka cieszy i daje domyslenia wiec napewno wyciagniemy odpowiednie wnioski Wesolych Świat Wielkanocnych panowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy start - nabór do kategorii Bikini Fitness

Następny temat

SFD Team - Łukasz Modzelewski - przygotowania do sezonu 2018

WHEY premium