SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Ja mam na zimne dni taką "polaro-kurtkę" z decathlonu z kapturem. Ma też wszyte takie rękawiczki do połowy dłoni (z dziurą na kciuk) i bardzo, bardzo sobie chwalę. Tylko że to na temp ok 5 stopni. Jak wyższa to może być za ciepło.

KALENJI Bluza do biegania RUN WARM+ męska
https://www.decathlon.pl/-id_8517242.html

I zwykle spodnie dresowe luźne, pod które zawsze można leginsy założyć.


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2021-10-04 09:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Zdarzyło mi się biegać raz czy dwa w styczniu/lutym, zakładałam właśnie taką bluzę WARM+ z Decathlonu albo podobną, minimalnie cieplejszą, kupioną dawno temu w TKMaxx. Do tego te cieplejsze legginsy też z Decathlonu, opaskokomin (a raczej dwa, jeden na szyję, drugi na głowę, żeby zakryć uszy). No i te bluzy mają długie rękawy z dziurami na kciuki, do tego można sobie rozłożyć mankiet i schować paluszki do środka, też fajna opcja, jak się nie ma rękawiczek. Ale u mnie z czasem zawsze szew od tych dziur wpijał się w skórę między kciukiem a palcem wskazującym i nieprzyjemnie się z tym biegało. Chyba mam za długie ręce :P
Jak Ci za zimno w jednej bluzie to zawsze możesz pod spód założyć jeszcze jedną koszulkę z długim rękawem albo rękawki. W sensie: na cebulkę też można, a te cienkie rzeczy i tak przydadzą się w cieplejsze dni.
Na pogodę 10+ i zimny wiatr mam koszulki z długim rękawem, ale cienkie. Jedna w ogóle kupiona z myślą o jodze, ale dobrze się w niej biega i wyglądam wręcz elegancko, można zadać szyku, bo ma ładny krój i jest cała czarna jak smoła :D A teraz dokupiłam sobie z Decathlonu taką z serii DRY+.

Albo kup sobie ciepłą kamizelkę :D


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-10-04 10:29:45
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
No i ... ja zakładam na silne mrozy kominiarkę. Nie raz było mi wstyd bo tak kogoś wystraszyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
u mnie najlepiej się sprawdzają koszulki z długim rękawem termo + bluza do biegania i kamizelka na to. W klatkę piersiową zawsze mi najchłodniej. Czapkę mam fajną w góry to do biegania idealna, szybko się osusza z potu + komin na szyję.

ale kamizelka to strzał w 10 w moim przypadku.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Kamizelki niegdy nie używałam.
Na głowę opaska, pod szyję zawsze komin. Jak jest zimno to zamiast opaski cienka czapka biegowa.
Koszulki z długim rękawem mam główni z Runmageddonu, trochę się tego nazbierało. Pod spód czasem ubieram koszulkę z Decathlona dla... piłkarzy świetnie odprowadza wilgoć i trzyma ciepło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Mi jest zawsze zimno w ręce - całe - od paluszków po pachy:) i analogicznie nogi...
Idę takie kurtki oglądać co Tomasz napisał.
Komin mam, ale cienki. Opaska to też do zakupienia, bo w uszy oczywiście też marznę.
Wychodzi, ze najgorszy zmarźluch jestem.
Hesia - jak było 12C nie dałam rady w samej koszulce z długim rękawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
To zwróć uwagę na to czy pod pachami nie ma dziurek (siateczki). Ta moja bluza ma i pierwsze wrażenie wychodząc biegać na zimnie, to właśnie chłód na ramionach. Jednak to chwila, potem już nie ma zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Dobra, słuchajcie, trzymajcie kciuki za to moje bieganie i żeby żadnych groźnych stworzeń w tym lesie nie było, bo takie trasy rowerowe znalazłam, że mogłabym sobie maraton trzasnąć. Ten "las za płotem" to się ciągnie aż do rozlewiska Bugu, a tam przeskoczyć do drugiego, równie wielkiego lasu. Ode mnie idzie taka prosta, 7-kilometrowa odnoga zielonego szlaku, potem mogę sobie wrócić niebieskim i to by wyszło ok. 20 km, czyli aż za dużo na moje obecne możliwości. Spróbuję dzisiaj obczaić długość i warunki takiej jednej mniejszej pętelki, ale generalnie to mogę po tych 3-4 km zielonej trasy po prostu wrócić tą samą drogą, kto mi zabroni? :D
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ale zazdroszczę, serio ja tylko mam pola "za płotem" ale to i tak tylko jedna droga i maks 15 km pętla. Do lepszych trasach trzeba jechać autem, min. 30 minut jak nie ma kroków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jakieś plusy tego wygnania ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium