SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Paatik, batony jak ambrozja wyszły, ale co się dziwić przy takich kcal xd

Oczywiście musiałam jeszcze sprawdzić tę łódeczkę. Totalnie to mam, wchodzi praktycznie każde podejście tylko mnie już paluszek boli xd I wiem, czym balansować, tricki + barki kontra złączone dłonie i głowa. Nawet stabilniej się poczułam niż w tripodzie. TO JA JUŻ MOGĘ BYĆ GRUBA, byle joga wychodziła xd



3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Super! Wiesz ze cały nowy jogowy świat przed Tobą stanął otworem jak masz równowagę w tych staniach?


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2021-08-17 21:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Czekałam na to, naprawdę. Nie mam już syndromu oszusta, że niby joginka, a nic nie umie. Szpagatu ni ma, lotusa ni ma, ale chociaż na głowie stanie <3
Ale tego o czole i dłoniach to nie skumałam :( Chodzi Ci o to, że nie oplatam głowy dłońmi? Przytrzymuję w ten sposób, bo przy takim ułożeniu dłonie stabilniej leżą, głowa ma właśnie lepsze w nich oparcie. W sumie to ja trochę to robię tak, jakbym już szykowała się do podniesienia głowy i zrobienia tej wersji na samych barkach, ale od początku tak się czułam pewniej.


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-08-17 21:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Łódeczkę z rak robi się po to aby w nich umieścić głowę. Głowa nie dotyka podłogi w tej wersji.
Ale rób jak Ci wygodnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Wow, no co Ty, o czymś takim nie słyszałam. Obejrzałam dużo zdjęć i nie widzę nigdzie takiej wersji, weź nagraj przy okazji, bo aż jestem ciekawa. Majaczy mi jakieś wspomnienie z zajęć ashtangi i kładzenie głowy na dłoniach, ale to mogła być tylko moja fantazja, nigdy nie zrobiłam nawet porządnej próby stania na głowie w czasie kursu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jutro z rana wyjeżdżam, więc żegnam się zdjęciem kruka. Wyczytałam, że do wszelkich modyfikacji najlepsze jest takie właśnie ułożenie kolan, w takim "płaskim miejscu" tuż nad łokciami. No i szukałam tego miejsca i znalazłam. Faktycznie czuję to ułożenie. Nawet oderwałam jedną nogę, ale nie byłam w stanie się utrzymać.
Za to łódeczka nie chciała za bardzo płynąć. Pewnie zmęczenie materiału, miałam dzisiaj zakwasy po wczorajszych próbach.
Biegania nie było, nie wyrobiłam się z pakowaniem.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Świetnie to wygląda, wysoko masz nogi ja to ledwo nad podłogę unoszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Słuchajcie, mam problem z ręką i jeszcze parę dni nie będzie wypisek, bo muszę unikać siedzenia przy kompie i pisania na telefonie. Ale żyję ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Mam nadzieję że to nic poważnego. Zdrowia, oby szybko przestało boleć.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-08-23 15:17:25

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium