SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1807 Napisanych postów 2917 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73530
Viki nieoświetlone i do tego czołówka. Ale póki co biegam w większości po obrzeżach miasteczka i kawałek od miasta.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Trening siłowy odhaczony. Zabawa bez konkretnego planu, ale całe szczęście palec nie przeszkadza w trzymaniu kettla :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22048 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627672
Brawo!
A jakie masz czajniczki? My żesmy z Młodym na pandemię najcięższy 20kg zakupili - ja nic poza ciągami nie dam rady z nim zrobić, za to bardzo fajnie te ciagi się nim robi.
Mniejsze też mam - jeszcze jeden lock down i bede miała całą kolekcję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Mam standard dla kobiet, czyli 8, 12 i 16. Fajnie byłoby mieć jeszcze 20, może kiedyś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22048 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627672
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607851
Kettle w domu to fajna opcja, sama bym chciała ale na razie mam inne wydatki. Cześć ćwiczeń można ewentualnie zrobić z hantlami, ale są takie jak np. swing, gdzie z hantlą niewygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No niestety kettle są też po prostu drogie. Im cięższy tym droższy, taki zestawik to parę ładnych stówek. A czasami chciałoby się mieć po dwa z tą samą wagą Ale ja bardzo lubię, biorę i ćwiczę, nie muszę nic składać, skręcać, ustawiać. I lubię sobie pomachać :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Hantle są super, ale jednak do dynamicznych ćwiczeń odważniki bezpieczniejsze i wygodniejsze. Ja mam w domu 16 i 24 kg odważniki. Używam czasem jak chcę zrobić jakiś krotki wysiłek zamiast cardio.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Regeneracyjne dreptanie po asfalcie. Na zdjęciu komitet powitalny. Dużo burków na trasie, ale te luzem akurat spoko, jakiś śmieszny młodziak mnie kawałek odprowadził, gdy już wracałam marszem. Pogoda idealna do biegania.
Tempo żenujące, aż serce boli, że całe wakacje biegania krew w piach, zaczynam praktycznie od zera. Ale za to tętno wreszcie udało się utrzymać, wróciłam bardziej przewietrzona niż zmęczona :)

I spotkałam jeszcze kota ze świeżo upolowaną myszą w zębach. Ach, wieś



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22048 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627672
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium