SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 197145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6685 Napisanych postów 36223 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 681213
Za puszczanie psów bez smyczy to bym łapy wyrywał. U mnie w bloku był sąsiad co tak pitbulla spuszczał. A głupie było bydlę - nikt go nigdy niczego nie uczył. Nawet przy nodze iść nie umiał.m Oczywiście zawsze bez kagańca. Inny sąsiad przywiązywał psa do rurki przed wejściem do klatki i szedł do domu. tacy ludzie nie powinni mieć żadnego zwierzęcia w domu - no może poza myszami i szczurem ale dzikimi .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak już tak rantujemy to jeszcze dorzucę dzieci z dużymi psami. Aż się ma ochotę wrócić z nimi do domu i rozmówić się z rodzicami. Nie dość, że pies może szkód narobić to jeszcze dzieciakowi traumę zafunduje :/ Jedna na oko 8-, może 10-letnia dziewczynka chodziła z młodym pitbullem i strasznie ciągnął ją do naszej Jagi, gdy była jeszcze szczeniakiem. Dziewczynka już miała strach w oczach i nie potrafiła go w miejscu utrzymać, a widać było, że pies nie ciągnął jeszcze z całej siły, bo my byliśmy dość daleko. Szybko skręciliśmy w inną uliczkę, żeby im zniknąć z oczu, bo jeszcze by ją pod samochód wciągnął :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13364 Napisanych postów 21050 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 611126
U nas tak chodzi dziewczynka z labradorem, też ledwo nad nim panuje pomimo, że pies ma kolczatkę. Na początku na szelkach robił z nią co chciał, kilka razy wyrwał się i uciekł. Ale przecież labki to takie kochane psy rodzinne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Ogólnie sprawa wygląda tak, że zaczynam liczyć miskę i robić porządne rozpiski. Na razie się nie ważę, zacznę od nowego miesiąca, żeby się nie przestraszyć po tym szalonym lipcu ;) No i baterie do wagi muszę kupić :P

Czwartek 29.07.2021
Posiłki:
1. Skyr + winogrona + nerkowce + miód
2. sałatka z jajkami i resztką gorgonzoli
3. ryż z kurczakiem i warzywami

niewliczone: ogórek, sałata lodowa

Trening:
Bieganie. Rozgrzewka + marszobieg 5/1 x 3 + bieganie po schodach + schłodzenie

Nogi ciężkie jak ołów. Strasznie trudno mi się biegało i myślałam, że czasy będą tragiczne, były średnie. Za to udało się wbiec na szczyt schodów, czyli forma z zeszłego roku nie przepadła do końca ;) Po kilku rundkach na schodach nogi mi się trzęsły, pięknie też weszło w tyłek.











Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-07-29 22:02:21

Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-07-29 23:01:08

Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-07-29 23:01:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
Pięknie Ci sie to jajeczko na pół miękko ugotowało - moje ulubione do wędzonego łososia lub pstrąga...

Pewnie na 1800 też byś redukowała. U mnie liczenie działa, tylko po tygodniu mnie męczy i zwykle wtedy siada redukcja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
A wiesz, ja dużo przy kompie siedzę w bezruchu, wcale za dużo nie spalam poza treningami. A plan jest taki, by się nie skupiać na spalaniu dodatkowymi aktywnościami tylko trzymać michę, robić swoje na treningach i nawet nie patrzeć, czy redukcja działa. Odpuszczę tylko na wyjazd nad morze, 20-22 sierpnia, ale mam nadzieję, że jak będziemy z dala od cywilizacji na polu namiotowym to pokus za dużo nie będzie, za to aktywności sporo, bo przecież nie będziemy w namiocie ciągle siedzieć ;) I ciągnę redukcję do końca września. Nie chcę zmieniać rozkładu w trakcie ani kombinować. Ten wyjazd jest mniej więcej w połowie redukcji, więc akurat diet break będzie w razie jakichś spadków energii.

A na jajeczko mam stały sposób: wkładam do wrzątku i 6-7 minut gotuję. Rozpływające się najlepsze :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Minął drugi dzień diety :)

Piątek 30.07.2021

Posiłki:
1. skyr + wingorona + miód
2. jabłko + masło orzechowe
3. soczewica + marchew + kurczak
4. sałatka z szynką
Razem: 1685.5 kcal Białka: 113 g Tłuszcze: 62 g Węglowodany: 168 g
niewliczone: ogórek, sałata

Trening: joga

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Jak pisałam wyżej, planuję do końca września. A jak wyjdzie... dużo zależy od tego, czy w życiu osobistym mi się choć trochę uspokoi, ale motywacja jest :)

Przed chwilą zaliczyłam piękny upadek w kruku, bo mi się zachciało kombinować. Oby siniaka nie było, bo zaryłam policzkiem w podłogę :o


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-07-30 22:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium