SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 197171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Madzia, wcześniej redukowałam na dość niskich kcal, niestety. Latem 2020 zeszłam do wagi 69 kg na nieco ponad 1600 kcal i miałam o wiele więcej aktywności, bo było ciepło, przyjemnie i byłam w Poznaniu, tam się więcej dzieje niż tutaj. Nie chcę oczywiście schodzić od razu tak nisko, ale jak znam życie to na 1800 kcal nie będzie nic spadać, może w pierwszym tygodniu zejdzie jakaś woda i tyle.
Dziewczyny już to wiedzą, ale jak nie czytałaś mojego dziennika w całości to pewnie nie zauważyłaś, że ja mam taką ultra siedzącą pracę, bo nawet nigdzie nie dojeżdżam, po prostu wstaję z łóżka i do biurka mam dwa kroki, tyle. Nie opiekuję się żadnymi dziećmi, teraz nawet nie sprzątam za dużo i nie gotuję, bo mieszkam tymczasowo u rodziców, nie mam tu też znajomych, z którymi bym się mogła widywać, więc moje aktywności w ciągu dnia to łażenie po schodach, bo mam pokój na piętrze, i jakaś joga/bieganie, co drugi dzień chodzę do sklepu, a to 2km w jedną stronę. I już. Nudne życie, nawet mnie to już trochę zaczyna dobijać, ale muszę wytrzymać jeszcze do wiosny.

Aha, w tej chwili ważę 72 kg.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Dzisiaj bieganie i wyprawa na zakupy, więc weszło prawie 14 tys. kroków. Z tego 2km z obciążeniem ;)
Dieta spoko, wyszło trochę mniej w dzienniku, ale skubnęłam kawałek kiełbaski i parę paluszków, więc powinno wyjść te 1800 kcal.
Będę chyba robić cotygodniowe podsumowania w niedziele, żeby wiedzieć, ile dokładnie wychodzi tych treningów, bo nie zawsze włączam aktywność w zegarku. Przyda się też ściana wstydu, gdzie będę przyznawać się do podjadania, bo na bank coś podjem XD

Bieg spokojny, pół godziny, tętno 143, tempo 7:18

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
No fajnie, fajnie, tylko nie wyrobiłam się z robotą przez te kroczki :/ Rany, jakoś nie mogę się ogarnąć ostatnio. Pewnie znowu czeka mnie pracujący weekend, chyba że jakimś cudem nadrobię w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Dzisiaj znowu bieżnia. Zaliczyłam trzy. Pierwsza się nagle wyłączyła i nie chciała włączyć. Druga miała zepsutą zmianę nachylenia. Na trzeciej w końcu dokończyłam trening, ale strasznie się elektryzowała Kalibracja z tyłka, wyszedł mi bieg w tempie ponad 10 min/km ;) Dlatego wklejam tylko tętno, bo widać, co robiłam.
Dorzucam zdjęcie skarpetek i obiadku (z psim bonusem). Jak usiądę do kompa to wkleję jeszcze dietę.














Zmieniony przez - Hesia w dniu 2022-01-19 23:21:38
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3434 Napisanych postów 6148 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 264668
Hesia rób tak: wstawaj wcześniej - idź na szybki spacer 3k kroków, potem śniadanie i dopiero siadaj do roboty
2

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3957 Napisanych postów 4844 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114631
Niezly ten posilek nr 1, 100g makaronu + 200g kury + 400g dyni + oliwa + sos, objetosc naprawde duza, ale moze podzielilas to na 2 posilki? Chociaz wlasciwie taka 'moja' porcja posilkowa 100g makaronu + 200g kury, ale u mnie byloby max! 100g dyni, hehe :)

Piesek fajny, tez bym chciala miec, ale mam 2 koty i jeszcze pies do tego to jakos za duzo troche, i przy czestszych wyjazdach wiekszy problem z pieskiem niz z kotami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium