SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 138471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1254 Napisanych postów 1432 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12561
Obiecałam pisanie na bieżąco, ale coś jednak nie idzie ;) Jeszcze do końca miesiąca mam zap******, ale NIE UWIERZYCIE od listopada wreszcie zwalniam <3 13 miesięcy zapieprzania i stresu, wreszcie będę mogła trochę zwolnić i odetchnąć <3 Bardzo intensywny rok, ostatnie tygodnie znowu trochę gęstsze emocjonalnie, ale teraz jeszcze tylko do końca października muszę wytrzymać i odzyskam czas wolny :)
Bieganie gorzej. Przez perturbacje życiowe i trochę dołków psychicznych forma spadła. Ale to nic, zaraz się rozbiegam i znowu będzie dobrze.
Wróciłam do pinchy, nawet miałam pierwsze znaczące sukcesy, ale trochę zbyt ambitnie do tego podeszłam i pospinałam sobie strasznie kark, muszę zrobić przerwę. Może jak się zregeneruję to wejdzie :)

Jeszcze Wam dorzucę ładne zdjęcie, które zrobiła mi koleżanka :) Kiedyś sobie takie zrobię z pinchą

Zmieniony przez - Hesia w dniu 2022-10-19 12:18:07
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10649 Napisanych postów 20338 Wiek 52 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 615179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5669 Napisanych postów 9722 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 212021
Dobra perspektywa zatem na kolejne miesiące Oby ten czas spokoju zagościl na nieco dłużej.

fotka świetna!

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1747 Napisanych postów 2553 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78748
Piekna fotka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1582 Napisanych postów 2784 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 71260
Fota piękna.
Coraz bardziej mi się podoba joga, chociaż w sumie póki co to nic nie umiem ale po zajęciach mam zakwasy w różnych, dziwnych miejscach.
W każdym bądź razie zaczynam rozumieć ten zachwyt i chciałbym zdecydowanie więcej.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1254 Napisanych postów 1432 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12561
Dzięki, dziewczyny. Fajnie, że jeszcze tu zaglądacie :)

Dzisiaj biegało mi się już trochę lepiej. Pod koniec nogi już chciały gonić :) Będzie dobrze, forma szybko wróci.

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11976 Napisanych postów 19367 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 593215
Forma szybko wraca, kilka dni na rozbieganie i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pękło 30 km w ciągu ostatnich 7 dni. Nawet bardzo nie czuję w nogach, ale pewnie w przyszłym tygodniu poczuję ;)
To wysokie tętno na początku to chyba jakaś ściema zegarka, nie czułam tego, chociaż faktycznie trochę za mocno zaczęłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11976 Napisanych postów 19367 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 593215
Jak tętno z nadgarstka to mogą być przekłamania, szczególnie jak robi się zimno, chociaż zwykle wydry odczyty są zaniżone
A 30 km to już nie mało, mi też ostatnio wychodzi tak 30-35 tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Już mi się zdarzało tyle biegać i pewnie więcej niż do tych 35 nie będę zwiększać. Zwłaszcza że zaczyna się robić zimno, a ja nie lubię, jak jest zimno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Sztos