SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 188966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Miałam
Wczoraj u nas rano było biało
A dziś taki lodowaty wiatr i ledwo na plusie.


Szybsze odcinki też są ważne w treningu. Z jednej strony w książce Pod górę fajnie tłumaczą zalety spokojnych biegów i rzeczywiście dużo mi to dało, ale z drugiej tam zalecają jak najpóźniej rozpocząć fazę szybkich biegów i mam wrażenie że trochę za mało tej wysokiej intensywności w planie. Może do takich biegów 100km+ ok, ale przy krótszych biegach to gdzieś tej szybkości brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Zimno jak cholera i jeszcze przenikliwy wiatr, ale dzisiaj też pobiegam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2360
U nas też dzisiaj rano na minusie i wieje. Ale ubrałam się na cebulkę i jakoś poszło. Po Świętach ma już być cieplej, tak powiadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
Nie, to nie dla mnie warunki. I tak pokasłuję i ciagle nosa wycieram od 2 miesięcy...
Faktycznie, u nas też niby od soboty ma być coś lepiej,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Dieta w miarę ok, ale mam tyle do ogarniecia przed wyjazdem na święta, że skrupulatne liczenie odpada. Próbuję nadrabiać aktywnością.
Pobiegane, ale nogi jak z ołowiu :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73493
Coraz więcej tego biegania. I skoro warunki nie odstraszają to jest całkiem dobrze
Ja spod Gniezna , to prawie Poznań i zimno jak cholera i się Hesi brawa należą, że mimo to dzielnie biega.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Będzie dużo biegania. Absztyfikant biega zawzięcie, to i u mnie nie może być lipy. Ale powiem Wam, że kurde faceci to mają jednak zaj**iste fory z tym testosteronem... Ech, chciałabym tak szybko się regenerować po treningach :(
I chyba po świętach już nie będę tak nisko z kcal schodzić, żeby to bieganie jakoś szło. Może wezmę sobie te przyzwoite 1800 i już pal licho tę formę na majówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627463
No jak absztyfikant tez biega to lepszej motywacji być nie może.
Będzie wspięcie na szczyty możliwości:)
Rekordy będą zaraz grane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Rekordy to chyba będą grane na wadze. Dzisiaj zawrotne 69,8. Nie wiem, co tu się wydarzyło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
A pomiary jakieś robisz? Bo z wagą to różnie bywa. I jak kwestia nawadniania? Teraz dość dużo biegasz, może to jakieś zatrzymanie wody.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium