SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 188772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3320 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107823
Wiec jesli to byl wtedy tylek tylko z biegania to znaczy ze spadl teraz po schudnieciu, bedziesz bardziej chudla bedzie mneijszy i mniejszy, a przytyjesz nawet bez silowego to znow bedzie wiekszy. Sa dziewczyny co maja fajne tylki ale wlasnie przez takie korzystne odkladanie sie tk.tluszczowej, a nie miesien mozesz sprobowac zrobic pozadny trening na gumach, jak masz ochote, mozesz tez zrobic sobie duze obciazenie w plecaku zaladowanym ksiazkami czy czymkolwiek ciezkim, uzywac do hip trystow lub przysiadow


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-06-28 09:40:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ale dziwne, że nikt karnacji nie skomentował. Tak mnie od dwóch lat ładnie słońce łapie, że wystarczyło mi w tym roku dwa razy skoczyć nad jezioro na godzinkę i jestem opalona. Zdjęcie trochę przekłamuje, bo tło bardzo jasne, ale i tak nieźle jak na kogoś, kto zawsze był największym białasem i nawet miał ksywkę Acze Wybielacze jako dziecko Ostatnio koleżanka rzuciła do mnie tekstem, że ja to mam oliwkową karnację, haha. I z wielką przyjemnością zauważyłam, że na udach już praktycznie nie mam cellulitu! Mimo że jeszcze dużo fatu na nich siedzi. Jakbym jeszcze nie miała tyle pracy i mogła jakąś sensowną redukcję zrobić to byłoby idealnie.
Tylko cycki zniknęły, muszę kupić nowy, mniejszy biustonosz, bo stary (tak, mam tylko jeden normalny, niesportowy) odstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No tak, ale nie przewiozę ich w torbie pociągiem ;) Ja nie mam jeszcze w Poznaniu 80% swoich rzeczy i nie wiem, kiedy je przewiozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
To jak już tak sobie z Waszą pomocą pompuję ego zamiast tyłka to jeszcze takie zestawienie dorzucam. Zmiana ogromna i w sylwetce, i w życiu. A w głowie to już inny człowiek :)




9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3320 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107823
Jezus Maria, Hesia! Ale zmiana, ja cie! Jak dwie rozne osoby Juz nawet nie wspomne sylwetkowo, bo to oczywiste, ale zdrowotnie, metabolicznie jaka poprawa, a to super wazne, jak nie najwazniejsze w tym wszystkim, i mentalnie tez inny level od razu. Brawo, naprawde
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627366
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Wydaje mi się, że wtedy to był 2015 i jakieś 83-84 kg. Dużo czasu, ale już mi jojo nie grozi raczej ;) Ciekawe, czy zejdę równo 20 kg Nie żeby to było ważne, oczywiście, to tylko cyferki ;)
A mój ówczesny facet, przez którego tak tyłam, dzisiaj waży pewnie ze 140.

Dlatego zawsze mówię ludziom, że odchudzanie się uda, gdy w głowie i emocjach się poukłada :) Przy takiej nadwadze, oczywiście, bo wtedy zazwyczaj wchodzą jakieś psychologiczne przyczyny tycia, nie tylko brak wiedzy o tym, ile kalorii ma boczek.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607731
Hesia mega zmiana, super! Sylwetka teraz naprawdę fajna, podobają mi się proporcje


madzia_666
A ja bym chyba poczekala na dobry czas, kiedy bede mogla sobie normalnie chodzic na silke i wtedy skupic sie na silowym i przycisnac z ciezarem jak trzeba, a noe terqz jeszcze stresowala sie ze musze cos jescze w domu robic, i to mniej efektywnego, tracic na to czas, jak tylek byl koedys lepszy to przez pamiec miesniowa szybko wroci i to juz nie bedzie jak robienie calkiem od zera a teraz skupic sie na innych rzeczach, joga, bieganko, sen, dietka, moze jeszcze redukcja, a moze po prostu zdrowe jedzenie


Być może trening z gumami czy cc jest mniej efektywny w budowaniu tyłka, ale z drugiej strony przyniesie korzyści w bieganiu więc nie jest to strata czasu. Tylko warto dobrać odpowiednie ćwiczenia. Ja polecam z gumami to co kiedyś Fighter wrzucił jako alternatywę dla pchania/ciągnięcia sanek, bardzo fajnie w tyłek wchodzi. Do tego ćwiczenia jednonóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3320 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107823
Jak troche przycisniesz silowe to niekoniecznie waga spadnie az do 63-64 kg, ale wiesz ze sylwetka bedzie lepiej wygladac mimo to wg mnie to spokojnie bys z czasem zjechala do tych 63-64 kg bez wiekszego zazynania sie, ale jednak z wiekszym rezimem, pytanie czy to jest ci potrzebne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium