SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Hesia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 197170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
W ogóle widzę, że ten zegarek sprzyja bieganiu bez planu. Sam zaproponował bazę 30 minut w tempie 6:40, ale chciałam interwały, nacisnęłam coś w opcjach i mi zaproponował interwał 5x400m. Dołożyłam sobie rozgrzewkę i wyciszenie i pyk, trening gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Paatik, ja chyba podobnie. Niestety mam wystające kręgi na szyi i trochę bolą mnie takie zabawy ;) ale kurcze też trzeba uważać, raz mnie tak do tyłu chybotnęło, znowu bym sobie kark pospinała

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Chyba nie, ja przez jakiś czas bardzo dużo świecowałam i kombinowałam, co można zrobić w tej pozycji. Czuję się bezpieczniej niż w staniu na głowie a nawet kruku ;)
Ale kurde ostatnio ciągle invertuję, a postępów w rozciąganiu nie mam chyba żadnych :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
Są takie okresy podłej i zniechęcającej stagnacji…. Pomaga czasami wrzutka czegoś zupełnie z innej beczki. Typu pozycje w staniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Niech już się skończy ten kijowy rok i może odzyskam trochę wolnego czasu. Chociaż wątpię, bo muszę teraz nadrobić pół grudnia... ech. Zachciało się kredytu. Zaraz się okaże, że "pół roku" u rodziców zmieni się w rok :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13364 Napisanych postów 21050 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 611126
Ja Was podziwiam że potraficie być takie proste w plecach. U mnie nie ma szans. Na dodatek przy próbach świecy łapią mnie skurcze w górnej części brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12631 Napisanych postów 22514 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 630968
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13364 Napisanych postów 21050 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 611126
Paatik a pamiętasz konkurs ze świecą? Wtedy też mi nie szło ja nawet w l-sit i wznosach kolan czy nóg mam problem, żeby dziwgnąć i utrzymać tyłek z nogami w górze. Mam dużo drobniejszą górę w porównaniu do dołu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 1846 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16821
Założę się, że mało w ogóle rzeczy robisz na plecach i z nogami w górze. Bo w sumie to poza może odwróconymi brzuszkami to jakoś mało się tego typu ćwiczeń spotyka, o ile się nie robi jogi. W OCR ciągle na czymś wisisz, w bieganiu, no, biegasz To w ogóle może być dość niekomfortowa pozycja dla wielu osób, krew napływa do głowy i takie tam. Trzeba się oswoić i samo przyjdzie. Ja bardzo lubiłam położyć się na plecach, ręce wzdłuż boków wbijać mocno w podłogę i kombinować, co mogę zrobić z nogami, czy dadzą się podnieść i jak wysoko, czy wrzucę je za głowę czy utrzymam pionowo etc.
Narzekasz na wielki tyłek, a jakoś bez problemu utrzymujesz CAŁE CIAŁO, trzymając się za różne dziwne rzeczy i jeszcze skaczesz nawet I niech zgadnę, spokojnie w zwisie podniosłabyś nogi i dotknęła stopami dłoni, co? Czy nie? I czy potrzebujesz takich ruchów na OCR-ach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karolina - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja, spowolniony metabolizm, brak apetytu

WHEY premium